Ластік Екстра
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Зітри вівсюг з поля!


Селективний гербіцид для боротьби з однорічними злаковими бур´янами у посівах ячменю і пшениці.

Культури: 
Пшениця озима, 
Пшениця яра, 
Ячмінь ярий.
Діючі речовини:  
антидот клоквінтосет-мексил 40 г/л, 
феноксапроп-П-етил 70 г/л.
Препаративна форма: 
концентрат, що емульгується.

Переваги препарату:

  • ефективний контроль всіх однорічних злакових бур´янів;
  • повна селективність щодо культур завдяки наявності антидоту;
  • застосування незалежно від фази розвитку культури;
  • сумісність з гербіцидами проти дводольних бур´янів.

Призначення: селективний системний гербіцид для боротьби з однорічними злаковими бур´янами у посівах зернових культур.

Характеристика діючої речовини:
феноксапроп-П-етил належить до хімічного класу похідних 2 - (4-арилоксифенокси) пропіонових кислот.

Спектр дії:
однорічні злакові бур´яни - вівсюг (види), тонконіг (види), лисохвіст польовий, просо куряче, просо волосовидне, просо посівне, мишій (види), егілопс (види), росичка кров´яна, плевел багатоквітковий, падалиця кукурудзи та ін.

Механізм дії:
препарат проникає в бур´ян через листя і поширюється в ньому, накопичуючись у точках росту. Діюча речовина гербіциду швидко гідролізується з утворенням вільної кислоти феноксапроп, яка гальмує біосинтез жирних кислот в меристемних тканинах. У результаті припиняється утворення клітинних мембран у точках росту. Антидот прискорює процес специфічної детоксикації діючої речовини в рослинах пшениці та ячменю, перетворюючи її в нейтральні метаболіти, які не справляють негативної дії на культури.

Швидкість та симптоми впливу:
гербіцид швидко проникає в листя бур´янів, і через добу вони припиняють конкурувати з культурою. Повне відмирання злакових бур´янів відбувається через 10 - 15 днів і більше, залежно від погодних умов. Максимально швидкий гербіцидний ефект досягається при обробці в ранні фази розвитку бур´янів (фаза 2 - 3 листка) і за оптимальних для їхнього росту вологості і температури. На молодих листках бур´янів з´являється хлороз, відбувається пригнічення точок росту, у деяких видів бур´янів спостерігається антоціанове забарвлення листя.

Період захисної дії:
після обробки бур´яни, на яких потрапив препарат, відмирають, і ділянка звільняється від них на 3 - 4 тижні. На ті бур´яни, що з´явилися пізніше, вже після обприскування (друга «хвиля»), Ластік™ Екстра не діє, проте вони вже не становлять суттєвої небезпеки для розкущених зернових культур.

Селективність:
зернові культури проявляють досить високу стійкість до гербіциду (в межах рекомендованих норм) в усі фази росту в період вегетації, тому термін обробки визначається фазою росту бур´янів.

Фітотоксичність: не фітотоксичний при дотриманні регламентів застосування.

Можливість виникнення резистентності: в рекомендованих регламентах застосування випадків виникнення резистентності до препарату не виявлено.

Термін очікування: 60 днів.

Кратність обробки: дозволена одноразова обробка.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати препарату,
л/га
Бур´яни
Пшениця яра, пшениця озима, ячмінь ярий 0,8 - 1 Однорічні злакові бур´яни (види мишію, плоскуха звичайна, просо посівне, вівсюг, метлюг звичайний та ін.)


Посіви обробляють одноразово в ранні фази розвитку бур´янів (2 - 3 листка), незалежно від фази розвитку культури (з урахуванням чутливості сортів). На озимій пшениці препарат застосовують навесні. Ластік™ Екстра можна використовувати, починаючи з фази 2 листків і до кінця кущення, а при необхідності - до фази 2-го вузла бур´янів. Таким чином, можна проводити як ранні, так і пізні обробки посівів. Дуже важливо правильно вибрати термін застосування гербіциду (масова поява однорічних злакових бур´янів), так як препарат проникає в рослину через листя і не діє на другу «хвилю» бур´янів, що з´явилася після обприскування.

Приготування робочого розчину:
при наземному обприскуванні робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. Відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Далі робочий розчин готують таким чином. Перед приготуванням робочого розчину спочатку готують маточний розчин, причому концентрація його не повинна перевищувати 20%, тобто на кожен літр препарату необхідно використовувати 5 літрів води. Далі бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають в нього маточний розчин гербіциду, доливають водою до повного об´єму і перемішують розчин гідравлічними мішалками. При цьому змивають кілька разів водою ємність, в якій готувався маточний розчин, і виливають у бак обприскувача. Робочий розчин гербіциду і заправку ним обприскувача проводять на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знешкодженню. Для обприскування використовуються наземні штангові обприскувачі серійного виробництва, обладнані щілинними наконечниками, призначеними для внесення гербіцидів.

Сумісність: препарат можна використовувати в бакових сумішах з гербіцидами проти дводольних бур´янів (наприклад Балериною® та ін.). Однак у кожному випадку необхідна перевірка на хімічну сумісність компонентів, що змішуються. При приготуванні бакових сумішей слід уникати прямого змішування препаратів без попереднього розведення водою.

Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в такому порядку: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ (МЕ) → РГ → РК → ПАР. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.