Кінто Дуо
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Вiд здорових коренiв до високого врожаю

Діючі речовини: 60 г/л Прохлораз, 20 г/л Тритіконазол

Препаративна форма: Концентрат суспензії (к.с.)

Механізм дії: системний та контактний

З реєстрацiєю iнновацiйного контактно-системного протруйника Кiнто Дуо компанiя BASF створила новий сегмент на ринку препаратiв для передпосiвної обробки насiння – протруйник для дезінфекцiї ґрунту i знезараження насiння. Дезінфекцiя ґрунту – це вiдсутнiсть патогенiв навколо насiння, що сприяє росту сильних та здорових коренiв.

Переваги препарату

  • новий фунгiцидний препарат для обробки насiння та локальної дезінфекцiї ґрунту
  • ефективний для контролю кореневих гнилей, сажкових хвороб i снiгової плiсняви
  • захищає первинну кореневу систему рослини та сприяє збiльшенню кiлькостi продуктивних стебел

Діючі речовини Кінто Дуо

Кінто Дуо містить дві діючих речовини – прохлораз і тритіконазол, які взаємодоповнюють одна одну, підвищуючи тим самим ефективність протруйника. Ці діючі речовини належать до різних хімічних груп і характеризуються різними механізмами дії на патогени, а також різною поведінкою у ґрунті, зерні та рослині.

Прохлораз

Прохлораз належить до групи імідазолів та має контактну і трансламінарну дію, проникає в насіннєві оболонки й знищує поверхневу інфекцію, дезінфікуючи зерно від грибів, що містяться на поверхні насіння і в алейроновому шарі. Також знезаражує ґрунт навколо насінини та кореневої системи проростка, що дуже важливо для отримання здорових рослин з максимальною продуктивністю. Ця діюча речовина має високу ефективність проти фузаріозної, гельмінтоспоріозної та інших видів кореневих і прикореневих гнилей, сітчастої та темно-бурої плямистостей листя, активно діє проти снігової плісняви. Саме завдяки наявності у складі прохлоразу препарат Кінто® Дуо виявляє захисну дію проти церкоспорельозної кореневої гнилі.

Хвороби основи стебла викликають гриби, що уражують спочатку первинну кореневу систему, і лише пізніше – вторинну кореневу систему та основу стебла. Зараження сходів відбувається при їх контакті з патогенами, що містяться на рослинних рештках та в ґрунті.

Локально-системна дія прохлоразу дозволяє утримуватись цій діючій речовині в прикореневому шарі ґрунту та основі проростка і захищати рослину від інфікування збудниками. У разі використання препаратів, що містять лише системні діючі речовини, можемо отримати результат, коли переважаюча концентрація діючих речовин препарату за короткий час буде у надземній частині проростка, а коренева система та основа стебла залишаться незахищеними. Цей фактор є особливо актуальним при сівбі по стерньовим попередникам та після кукурудзи, коли пожнивні рештки містять значну кількість збудників хвороб різного походження, або за тривалої вологої осені, що сприяє розвитку патогенів.

Тритіконазол

Тритіконазол належить до групи триазолів, знищує поверхневу і внутрішню інфекцію, завдяки чому є високоефективним проти сажкових хвороб, фузаріозної та гельмінтоспоріозної кореневих гнилей, септоріозу проростків. Він має добре виражену системну дію, проникає у проросток, що забезпечує надійний захист протягом періоду від проростання насіння до фази кущення. Також необхідно враховувати, що, на відміну від багатьох триазольних сполук, тритіконазол не знижує польової схожесті насіння та не пригнічує розвитку сходів. Тритіконазол дезінфікує насіння, а прохлораз дезінфікує як ґрунт, так і насіння.

Завдяки системним і трансламінарним властивостям, а також широкому спектру дії протруйник Кінто® Дуо ефективно контролює найбільш шкідливі патогени, що містяться як у насінні, так і ґрунті, та уражують рослини на ранніх фазах їх розвитку.

Збереження та інтенсивний розвиток первинної кореневої системи є першим, найбільш важливим поштовхом для реалізації генетичного потенціалу озимих та ярих зернових культур. Для цього необхідно вчасно проконтролювати та зупинити розвиток фузаріозної, гельмінтоспоріозної та інших кореневих і прикореневих гнилей, не дати інфекції поширитись на вторинну кореневу систему (основну). Як наслідок, це сприяє кращому росту та розвитку рослин, формуванню потужної листостебельної маси, підвищує їх стійкість до ураження хворобами листя та колосу.

Збільшення площі посівів зернових колосових культур і кукурудзи та насичення сівозмін зерновими призвело до того, що агротехнічний захід, чергування культур у сівозміні, не завжди ефективно запобігає розповсюдженню окремих хвороб пшениці та ячменю. Крім того, навіть за виникнення технологічних потреб, підприємству складно швидко змінити такі фактори, як культури-попередники, запровадити відповідний обробіток ґрунту та обрати стійкі до хвороб сорти, що має неабияке значення для забезпечення здорових посівів.

Контроль хвороб з протруйником Кінто Дуо

Застосовуйте протруйник Кінто Дуо у наступних ситуаціях

  • на площах з високим інфекційним фоном
  • у сівозмінах, насичених зерновими
  • при використанні мінімального обробітку ґрунту
  • після попередника кукурудзи
  • на насіннєвих посівах

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ

Культура 


Норма 
витрати 
препарату 
Терміни 
застосування 
Спектр дії  Кратність 
обробок
Пшениця
озима

2,0–2,5 л/т  обробка насiння 
перед посівом 
тверда та летюча сажки, 
фузарiозна, гельмiнто- 
спорiозна, церкоспоре- 
льозна кореневi гнилi, 
плiснявiння насiння, 
снiгова плiснява, 
септорiоз, борошниста 
роса
1
Пшениця
яра
 
2,0–2,5 л/т обробка насiння 
перед посівом 
тверда та летюча сажки, 
фузарiозна, гельмiн- 
тоспорiозна кореневi 
гнилi, плiснявiння 
насiння
1
Ячмiнь
озимий
 
2,0–2,5 л/т обробка насiння 
перед посівом 
сажкові хвороби, 
фузарiозна, гельмiнто- 
спорiозна, церкоспоре- 
льозна кореневi гнилi, 
плiснявiння насiння, 
сiтчаста плямистiсть
1
Ячмiнь
ярий
2,0–2,5 л/т обробка насiння 
перед посівом 
сажкові хвороби,
фузарiозна, гельмiн-
тоспорiозна кореневi
гнилi, плiснявiння насiн-
ня, сiтчаста плямистiсть
1
Жито 2,0–2,5 л/т обробка насiння 
перед посівом 
кореневі гнилі (фу-
заріозна, гельмінто-
споріозна), ризоктоніоз,
церкоспорельоз,
сажкові хвороби,
ринхоспоріоз, снігова
пліснява, пліснявіння
насіння
1
Трітікале 2,0–2,5 л/т обробка насiння 
перед посівом 
1

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
24 місяці
Тара
10 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
ГУТТІНО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.