Хакєр
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Професійний зломлювач бур´янів


Системний післясходовий гербіцид для боротьби з деякими однорічними і багаторічними дводольними бур´янами, в тому числі проблемними видами, у посівах цукрових буряків та ріпаку.

Переваги препарату:

  • контроль злісних коренепаросткових бур´янів;
  • знищення надземної частини і кореневої системи осотів;
  • прекрасна сумісність у бакових сумішах з іншими гербіцидами;
  • максимально зручна у застосуванні препаративна форма.

Призначення:
системний післясходовий гербіцид для боротьби з деякими однорічними і багаторічними дводольними бур´янами, в тому числі проблемними видами (види осоту, ромашки, гірчаку) в посівах цукрових буряків та ріпаку.

Характеристика діючої речовини: клопіралід належить до класу хлорпохідних піридинів і є синтетичною формою ростових гормонів.

Спектр дії:
Хакєр ефективно знищує осот жовтий (польовий), осот рожевий і його підвиди, молокан татарський, осот городній, гірчак рожевий, ромашку (види), гірчак (види), гречку татарську, гірчак березкоподібний, амброзію полинолисту, підбіл, волошку синю, кульбабу лікарську, жовтозілля звичайне та інші бур´яни родини Айстрових, Бобових, Гречкових та Пасльонових.

Механізм дії:
володіє системною дією, поглинається листками, переноситься в точки росту, коріння і кореневища, легко переміщується в рослині, порушуючи процес поділу клітин, і зупиняє ріст бур´янів.

Швидкість та симптоми впливу:
пригнічення росту бур´янів відбувається протягом декількох годин після проведення обробки, візуальні симптоми прояву дії відмічають приблизно через 12 - 18 годин. Протягом 1 - 3 тижнів листки чутливих рослин стають хлоротичними, потовщуються і скручуються, стебла також потовщуються і розтріскуються, точка росту відмирає. Повна загибель бур´янів настає через 2 - 3 тижні після обприскування і залежить від їхнього видового складу, фази розвитку в момент обробки, ступеня забур´яненості поля і погодних умов. Важливо, що під дією гербіциду гине не тільки надземна частина бур´янів, але й коренева система, в тому числі кореневі бруньки відновлення.

Період захисної дії:
захищає культуру до кінця вегетаційного сезону. У посівах буряків можливе почасткове застосування для знищення наступної «хвилі» бур´янів.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати препарату, кг/га Бур´яни Спосіб, час обробки
Цукрові буряки 0,12 - 0,2 Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни, у т.ч. види ромашки, гірчаку, осоту Обприскування посівів у фазу 3 - 5 листків культури та в фазу розетки осотів (15 - 20 см)
Ріпак 0,12 - 0,2 Обприскування посівів у період від 3 - 4 справжніх листків до появи квіткових бутонів у ріпаку, у фазі розетки осотів (15 - 20 см)

 

Найкраща дія Хакєру досягається за обприскування в період активного росту бур´янів. Однорічні бур´яни найбільш чутливі до препарату у фазі 2 - 6 листків, осоти – у фазі розетки - початку росту стебла. За переростання бур´янами найчутливіших фаз, а також у разі сильного ступеня забур´яненості посівів слід використовувати максимально рекомендовані норми витрати гербіциду.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:
оптимальний для проведення обробки температурний режим перебуває в межах від 10 до 25°С. Не рекомендується проводити обробку за загрози приморозків чи відразу ж після них.

Сумісність:

на посівах буряків Хакєр можна застосовувати в бакових сумішах з гербіцидами, що контролюють дводольні бур´яни, на основі десмедифаму, фенмедифаму й етофумезату (Біцепс Гарант), метамітрону (Пілот), з грамініцидами (Міура) та іншими. На посівах ріпаку можливі бакові суміші з грамініцидами (Міура).

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Тара
флакон 1 кг
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.