Дублон Тріо
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Розумне та ефективне рішення


Комплект у твін пак упаковці для контролю однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур´янів у посівах кукурудзи.

Культури: 
Кукурудза
Діючі речовини: 
2,4-Д, складний 2-етилгексиловий 
ефір 615 г/л
нікосульфурон 40 г/л, 
флорасулам 7,4 г/л.
Препаративна форма: 
концентрат суспензії, 
суспо-емульсія.

Переваги:

  • економічно вигідний комплект;
  • висока ефективність проти широкого спектру бур´янів;
  • швидка гербіцидна дія;
  • знищення падалиці, стійкої до гербіцидів блокаторів АL5, імідазолінонів;
  • знищення багаторічних коренепаросткових бур´янів;
  • короткий період розпаду в  грунті.

Призначення комплекту Дублон™ Тріо*:
суміш системних гербіцидів вибіркової дії проти однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур´янів у посівах кукурудзи.

Діючі речовини:
нікосульфурон, 40 г/л (Дублон™) + флорасулам, 7,4 г/л і складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д, 615 г/л
 (Балерина®).

Препаративна форма:

Дублон™ - концентрат суспензії, Балерина® - суспензійна емульсія.

Характеристика діючих речовин:
нікосульфурон належить до хімічного класу похідних сульфонілсечовини, флорасулам - до триазолопіримідинів; складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д - до похідних арилоксиалканкарбонових кислот.

Спектр дії:
однорічні та багаторічні дводольні й злакові бур´яни. Серед злакових чутливі до комплекту пирій повзучий, просо куряче, гумай (сорго алепське), лисохвіст, тонконіг (види), вівсюг (види), просо волосовидне, пальчатка криваво-червона, сить (види), мишій (види ) та ін. Серед дводольних чутливими є: амброзія полинолиста, осот (види), чорнощир нетреболистий, борщівник Сосновського, березка польова, гірчак (види), гірчиця польова, дурман смердючий, нетреба звичайна, зірочник середній, канатник Теофраста, лобода (види), м´ята, падалиця соняшнику та падалиця ріпаку (в тому числі стійкі до гербіцидів блокаторів АL5, ІМІ), паслін чорний, жабрій (види), підмаренник чіпкий, полин (види), портулак городній, редька польова, ромашка (види), суріпиця звичайна, чистець болотний, щавель (види), щириця (види).

Механізм дії: 
нікосульфурон є інгібітором ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Володіє системною дією, швидко проникає в рослини бур´янів та зупиняє їх ріст; флорасулам є інгібітором формування ферменту ацетолактатсинтази; ефір 2,4-Д викликає реакцію ауксинового типу.

Швидкість та симптоми впливу:
ріст чутливих бур´янів припиняється через добу після обробки. Значно скорочується споживання поживних речовин та води. Видимі симптоми (почервоніння жилок, хлороз листя, відмирання точок росту та некроз тканин) проявляються через 2 - 3 дні після обприскування. Залежно від виду бур´янів і погодних умов повна загибель бур´янів настає через 2 - 3 тижні після обробки.

Період захисної дії:
комплект Дублон™ Тріо* у більшості випадків добре контролює тільки ті бур´яни, які вже проросли або проростають у момент обробки. У прохолодну та вологу погоду захисна дія комплекту пролонгується до трьох тижнів максимум завдяки поглинанню через кореневу систему. Тому для кращої  рунтової дії комплекту не рекомендується проводити культивацію міжрядь.

Селективність:
селективність  рунтується на здатності рослин кукурудзи швидко метаболізувати та інактивувати діючі речовини препаратів комплекту при дотриманні регламентів застосування.

Щодо рекомендацій по використанню комплекту на чутливих гібридах та деяких лініях звертайтесь до компаній-оригінаторів насіння.

Можливість виникнення резистентності:
бакова суміш гербіцидів Дублон™ + Балерина® є комбінованою, її складові мають різний механізм дії, що запобігає розвитку резистентності у бур´янів.

Фітотоксичність:
комплект не має фітотоксичності для кукурудзи при дотриманні регламентів застосування і відсутності стресових умов для культури в період обробки.

Приготування робочого розчину:

Культура Бур´яни

Норма витрати

Спосіб і строки обробки, обмеження
Кукурудза Однорічні та багаторічні злакові й дводольні

Один комплект на 12 -15 га

Обприскування посівів у фазі 3 - 5 листків культури у ранні фази росту бур´янів

Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Бак обприскувача заповнюють водою приблизно наполовину, вливають в нього відміряну норму гербіциду на одну заправку обприскувача, доливають воду до повного об´єму при постійному перемішуванні робочого розчину гідравлічними мішалками. При цьому змивають кілька разів водою ємність, в якій готувався маточний розчин. ПАР Ад´ю™ не додають, адже ПАР є в складі препаратів.

Сумісність:
комплект Дублон™ Тріо* може використовуватися в бакових сумішах з фунгіцидами та інсектицидами (окрім фосфорорганічних інсектицидів на основі хлорпірифосу, малатіону, паратіону і т. д.). Не рекомендовано змішувати препарат з пестицидами, що мають надто лужну або надто кислу реакцію. У всіх випадках приготування бакових сумішей необхідно перевіряти фізичну і хімічну сумісність їх компонентів. Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в такому порядку: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ(МЕ) → РГ → РК. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Упаковка: оригінальна твін пак упаковка, що складається з пластикової каністри препарату Балерина®, 5 л та трьох пластикових каністр препарату Дублон™, 5 л.

® - зареєстрований товарний знак ЗАТ «Фірма «Август»

* - комерційна пропозиція комплекту препаратів: препарату Балерина® та препарату Дублон™

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.