Девринол
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 401 04 52

Селективний ґрунтовий гербіцид для захисту овочевих культур.

Діюча речовина: напропамід, 450 г/л
Препаративна форма: 
концентрат суспензії
Спосіб дії: 
системний + ґрунтова дія
Норма витрати робочого розчину: 
200 – 300 л/га

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

  • ефективний контроль однорічних злакових та основних дводольних бур’янів;
  • знищує бур’яни під час їхнього проростання;
  • малочутливий до вологості ґрунту, після опадів чи зрошення відбувається реактивація;
  • подовжена захисна дія, понад 60 діб;
  • препарат не проявляє фітотоксичності;
  • може змішуватись із іншими ґрунтовими гербіцидами.

МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ:

ДЕВРІНОЛ 45, КС – селективний гербіцид ґрунтової дії, проникає в рослину під час проростання насіння бур’яну в ґрунті ще до появи сходів. Також препарат має вплив на бур’яни в фазі сім’ядолі, після випадання опадів та реактивації препарату. Першою ознакою дії ДЕВРІНОЛУ є зупинка росту та деформація коренів. Пророслі бур’яни зупиняються в рості та набувають червоно – фіолетового забарвлення та поступово гинуть. Препарат не проявляє гербіцидної активності при застосуванні по сходам бур’янів.

Чутливі бур’яни: куряче просо, зірочник середній, грабельки звичайні, лобода біла, кропива жалка, роман польовий, будяк жовтоцвітний, ромашка аптечна, щириця звичайна, талабан польовий, тонконіг однорічний, галінсога дрібноквіткова.

Середньо-чутливі бур’яни: гірчиця польова, метлюг звичайний, підмаренник чіпкий, гірчаки, падалиця зернових, грицики звичайні.

Стійкі бур’яни: фіалка польова, рутка лікарська, глуха кропива, амброзія полинолиста, паслін чорний, багаторічні злакові та дводольні бур’яни.

Культура Бур’яни Норма внесення, л/га Спосіб та час обробок Час обробки
Томати* Однорічні злакові та дводольні бур’яни 1,5-3,0 Обприскування із заробкою в ґрунт, до посіву, або до висадки розсади 1
Огірки* Однорічні злакові та дводольні бур’яни 1,5-3,0 Обприскування до посіву із заробкою в ґрунт 1
Ріпак* Однорічні злакові та дводольні бур’яни 1,5-3,0 Обприскування до посіву із заробкою в ґрунт 1

* - реєстрація очікується в 2015 році

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

ДЕВРІНОЛ 45, КС повинен бути внесений до посіву із обов’язковою зарубкою в ґрунт на глибину 3-5 см протягом 28 – 48 годин після внесення (препарат фотонестабільний, швидко розкладається під дією сонячних променів). Після випадання опадів препарату властива реактивація (повернення гербіцидної дії). Препарат має залишкову активність в ґрунті, небажано висівати зернові культури в рік застосування. ДЕВРІНОЛ 45, КС може застосовуватися в суміші із препаратами на основі метрибузину та кломазону.

СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ:

ДЕВРІНОЛ 45, КС широко застосовується в Європі та інших країнах світу при вирощуванні сої, картоплі, перцю, капусти, суниці, малини, смородини, винограду, персику та ін.

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Примекстра TZ Голд
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.