Деметра Мікс
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Неперевершена комбінація проти березки і підмаренника

Комплект у твін пак упаковці проти однорічних та багаторічних дводольних бур´янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, у посівах зернових культур.

Культури:  
Пшениця озима, 
Ячмінь ярий.
Діючі речовини: трибенурон-метил 750 г/л, флуроксипір-мептил 350 г/л.
Препаративна форма: 
гранули, що диспергуються у воді, 
концентрат емульсії.


Переваги:

  • знищує дводольні бур´яни, у тому числі: види осотів, березку польову, підмаренника чіпкого;
  • контроль пізніх сходів березки та інших бур´янів завдяки широкому «вікну» застосування (до фази прапорцевого листка культури);
  • запобігання виникненню резистентності у бур´янів;
  • відсутність післядії.

Призначення комплекту Деметра® Мікс*:
для післясходового застосування проти однорічних і багаторічних дводольних бур´янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, включаючи березку польову та підмаренник чіпкий, у посівах зернових культур.

Діючі речовини: флуроксипір-мептил, 350 г/л (Деметра®) і трибенурон-метил, 750 г/кг (Мортира®).

Препаративна форма: Деметра® - концентрат емульсії, Мортира® - гранули, що диспергуються у воді.

Характеристика діючих речовин:
флуроксипір-мептил належить до похідних піридилоксиоцтової кислоти, має системну дію. Трибенурон-метил належить до класу похідних сульфонілсечовин.

Спектр дії:
завдяки унікальному поєднанню двох діючих речовин, комплект Деметра® Мікс* дає можливість знищувати підмаренник чіпкий на всіх стадіях розвитку бур´яну і ефективно контролювати березку. За дією на березку цей комплект не має собі рівних, до висоти 30 см у момент обробки. Крім того, комплект ефективний проти широкого спектра інших дводольних бур´янів, серед яких: гірчак (види), жабрій (види), щавель (види), зірочник середній, незабудка польова, кохія вінична, паслін чорний, кульбаба лікарська, вероніка (види), рутка лікарська, кропива пекуча, очний цвіт польовий, соняшник (самосів), шпергель звичайний, роман польовий, фіалка (види), глуха кропива (види), борщівник (види), осот (види), лобода біла, мак дикий, ромашка непахуча, грицики звичайні, гірчиця польова, амброзія полинолиста.

Механізм дії:
флуроксипір викликає реакцію ауксинового типу, швидко, протягом 1 години, поглинається листям бур´янів, частково абсорбується корінням рослин з  рунту. Він активно переміщується і розподіляється по всій рослині, включаючи точки росту, порушує розвиток клітин рослин і впливає на процеси росту в цілому. За принципом дії флуроксипір- мептил подібний до натурального рослинного гормону - індолілоцтової кислоти. 

Трибенурон-метил володіє системною активністю, поглинається через листя та коріння і легко переміщується в бур´янах. У чутливих рослинах блокує фермент ацетолактатсинтазу, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот, спричинюючи швидку зупинку росту рослин, а згодом і їх загибель.

Можливість виникнення резистентності: відсутня.

Комплект Деметра® Мікс* є новітньою розробкою компанії «Август» в галузі управлінні резистентністю бур´янів. Цей комплект володіє не тільки високою ефективністю проти широкого спектра бур´янів, але й гармонійно вписується в систему антирезистентної стратегії. Дві діючі речовини препаратів комплекту належать до різних хімічних класів і володіють різним механізмом дії, що виключає ймовірність виникнення стійкості у бур´янів.

Швидкість і симптоми впливу:
перші ознаки пригнічення бур´янів за сприятливих умов проявляються через кілька годин після застосування комплекту. Видимі ознаки дії (знебарвлення і скручування листя, скорочення міжвузлів, почервоніння жилок, хлороз листя, відмирання точок росту, некроз тканин) спостерігаються через 3 - 4 дні. Залежно від виду бур´янів та погодних умов остаточна загибель бур´янів відбувається через 2 -3 тижні після обробки.

Фактори, що впливають на ефективність комплекту: оптимальна температура для застосування - від 8 до 25°С, коли йде активний ріст бур´янів і препарати діють швидше. Не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозуються нічні заморозки, і після них, у зв´язку з можливістю зниження ефективності комплекту.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур´яни Норма витрати Спосіб, час обробки, обмеження
Пшениця озима, ячмінь ярий

Однорічні та багаторічні дводольні бур´яни, у тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА

Один комплект на 15 - 20 га Обприскування у період від 3 листків культури до фази прапорцевого листка

Комплект Деметра® Мікс* застосовують на посівах пшениці озимої та ячменю ярого. Максимальна норма витрати використовується у випадках: вихідної високої забур´яненості; переважання в посівах багаторічних коренепаросткових бур´янів; наявності перерослих бур´янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту - до бутонізації, березка - до висоти 30 см). Найбільш ефективний контроль березки забезпечується, коли основна маса рослин зійшла. Упаковка має різні ємності для Деметри® і Мортири® і, залежно від ситуації на полі, дає можливість застосовувати суміш у нормах витрати:

  • одна упаковка на 15 га: Деметра®, 0,28 л/га + Мортира®, 21 г/га (культура - до фази прапорцевого листка; березка - заввишки до 30 см; підмаренник - 8 - 10 кілець; бур´яни з родини хрестоцвіті, жабрій - до 6 - 8 справжніх листків; лобода, ромашка, амброзія полинолиста, волошка - до 6 справжніх листків; осот - стеблування до 20 см);
  • одна упаковка на 20 га: Деметра®, 0,21 л/га + Мортира®, 15 г/га (культура - до фази прапорцевого листка; березка - заввишки до 15 - 20 см; підмаренник - 8 - 10 кілець; бур´яни з родини хрестоцвіті, жабрій - до 6 справжніх листків; лобода, ромашка, амброзія полинолиста, волошка - до 4 - 6 справжніх листків; осот - стеблування до 15 см).

Комплект Деметра® Мікс* не потребує додавання в робочий розчин додаткових поверхнево-активних речовин.

Обмеження щодо сівозміни: відсутні. Комплект Деметра® Мікс* не володіє післядією, його можна використовувати у всіх типах сівозмін.

Сумісність: комплект сумісний у бакових сумішах з грамініцидами (Ластік™ Екстра), а також з різними фунгіцидами, інсектицидами, мінеральними добривами, мікроелементами і регуляторами росту. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність щодо оброблюваної культури.

Не рекомендується застосовувати комплект у суміші з фосфорорганічними інсектицидами, а також чергувати обробки фосфорорганічними інсектицидами та комплектом, якщо розрив між ними не перевищує 7 - 14 днів, у зв´язку з можливим пригніченням культури.

Змішувати  препарати  в  баку  обприскувача  потрібно  в  такому порядку: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ (МЕ) → РГ → РК. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.

Витрата робочої рідини: не менше 250 л/га.

Упаковка: оригінальна твін пак упаковка, що складається з пластикової каністри (Деметра®, 4,2 л) з додатковим відсіком для сухої препаративної форми (Мортира®, 300 г).

 * - комерційна пропозиція комплекту препаратів: препарату Деметра® та препарату Мортира®

Тара
4,2 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
ГУТТІНО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.