Бомба Мікс
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Ефективні рішення, недоступні для інших гербіцидів

Унікальний комплект у твін пак упаковці проти підмаренника чіпкого і широкого спектра дводольних бур´янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, а також осоту в посівах зернових культур.

Діючі речовини: трибенурон-метил, 563 г/кг та флорасулам 187 г/кг +7,4 г/л.
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді.
Характеристика діючих речовин: трибенурон-метил відноситься до класу похідних сульфонілсечовин, флорасулам – до класу тріазолопіримідинів.

Переваги:

 • знищує підмаренника чіпкого у всіх фазах його розвитку;
 • неперевершена ефективність проти видів ромашки;
 • ефективний проти широкого спектра дводольних бур´янів;
 • контролює падалицю гібридів соняшнику та ріпаку;
 • широке «вікно» застосування (від фази двох листків до другого міжвузля культури);
 • не має післядії.

Призначення комплекту Бомба™ Мікс*:
проти підмаренника чіпкого і широкого спектра дводольних бур´янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, а також осоту в посівах зернових культур.

Препаративна форма: Бомба - гранули, що диспергуються у воді, Балерина® - суспензійна емульсія.

Характеристика діючих речовин:
діючі речовини препаратів комплекту належать до різних хімічних класів: трибенурон-метил - до похідних сульфонілсечовини; флорасулам - до триазолопіримідинів; складний 2- етилгексиловий ефір 2,4-Д - до похідних арилоксиалканкарбонових кислот.

Спектр дії:
високочутливі до комплекту Бомба™ Мікс* понад 100 видів бур´янів (в тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА), серед яких підмаренник чіпкий, ромашка (види), осот польовий, грабельки звичайні, амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка персидська, герань (види), гірчак (види), горошок посівний, гірчиця польова і чорна, гречка татарська, сухоребрик (види), кучерявець Софії, жовтушник прямий, зірочник середній, латук татарський, льонок (види), жовтець (види), мак дикий, лобода біла, кульбаба лікарська, грицики звичайні, жабрій (види), соняшник (падалиця), ромашка польова, ріпак (падалиця), редька дика, шпергель звичайний, щириця (види), талабан польовий, глуха кропива (види) та ін.

Комплект ефективно стримує березку польову до висоти 5 - 10 см.

Застосування комплекту препаратів Бомба™ Мікс* є одним з кращих технологічних рішень для боротьби з підмаренником чіпким і видами ромашки. Складний ефір 2,4-Д у складі комплекту посилює його ефективність проти амброзії полинолистої, видів лободи, осоту.

Механізм дії:
трибенурон-метил і флорасулам є інгібіторами формування ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот; ефір 2,4-Д викликає реакцію ауксинового типу. Усі діючі речовини препаратів комплекту володіють системною дією, швидко проникають у рослини бур´янів і зупиняють їх ріст, а наявність складного ефіру 2,4-Д посилює системні властивості трибенурон-метилу і флорасуламу.

Швидкість та симптоми впливу:

препарати комплекту Бомба™ Мікс* надходять у бур´ян через листя і переміщуються по всій рослині. Ріст чутливих бур´янів припиняється через кілька годин після обробки, їх листя поступово стає хлоротичним, точка росту відмирає. Повна загибель настає через 2 - 3 тижні після обприскування. Швидкість прояву затримки росту залежить від погодних умов під час обробки (вологість, температура), видового складу бур´янів і фази їх розвитку.

Можливість виникнення резистентності: використання комплекту Бомба™ Мікс* унеможливлює виникнення резистентності у бур´янів. Комплект є новітньою розробкою компанії «Август» у галузі управління резистентністю бур´янів. Він містить речовини з різних хімічних класів, які відрізняються механізмом дії, що різко знижує ймовірність виникнення стійкості у бур´янів. Комплект має високу ефективність проти широкого спектра бур´янів і гармонійно вписується в систему антирезистентної стратегії.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур´яни Норма витрати Спосіб, час обробки, обмеження
Пшениця озима, ячмінь ярий

Підмаренник чіпкий і широкий спектр дводольних бур´янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА

Один комплект (Бомба™, 300 г + Балерина®, 5 л) на 20 - 25 га

Обприскування на 15 га: культура у фази середина кущення – початок трубкування.

Обприскування на 20 га: культура у фази початку і середини кущення


Найкраща дія комплекту Бомби™ Мікс* при обробці бур´янів у ранні фази їх розвитку: однорічних дводольних - у фазу 2 - 6 листків (висота 5 - 10 см), багаторічних коренепаросткових - у фазу розетки до початку стеблування. Максимальна норма витрати використовується у випадках: вихідної високої забур´яненості; домінування в посівах багаторічних коренепаросткових бур´янів; наявності перерослих бур´янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту - до бутонізації).

Упаковка має різні ємності для Бомби™ і Балерини® і, залежно від ситуації на полі, дає змогу застосовувати суміш у таких нормах витрати:

 • одна упаковка на 20 га: підмаренник - у фазі 4 - 6 кілець, осот - у фазі розетка - початок стеблування, інші дводольні бур´яни - у фазі до 4 - 6 справжніх листків;
 • одна упаковка на 15 га: високий ступінь забур´яненості, підмаренник - у фазі 6 - 8 кілець, осот - у фазі стеблування до 10 - 15 см, інші дводольні бур´яни - у фазі до 6 - 8 справжніх листків.

Обмеження у сівозміні: комплект Бомба™ Мікс* не володіє післядією, його можна застосовувати у всіх типах сівозмін.

Приготування робочого розчину:

 1. робочий розчин слід готувати безпосередньо перед обприскуванням. Спочатку слід відміряти необхідну кількість препарату Бомба™ на одну заправку обприскувача. Рекомендується приготування маточного розчину, при цьому концентрація препарату не повинна перевищувати 3%.
 2. Потім бак обприскувача заповнити приблизно наполовину водою, влити в нього маточний розчин Бомба™, потім додати необхідну кількість Балерини® і долити воду до повного об´єму при постійному перемішуванні робочої рідини гідравлічними мішалками.
 3. Ємність, в якій готувався маточний розчин, при цьому кілька разів промити водою. В окремих випадках, за відсутності спеціальних засобів, можливе приготування робочої рідини безпосередньо в баку обприскувача. Послідовність дій зберігається, в баку має бути не менше половини обсягу води, гідромішалка повинна постійно працювати. Балерину® вносити тільки після повного розчинення Бомби™.

Сумісність:
комплект Бомба™ Мікс* сумісний у бакових сумішах або послідовно з більшістю інсектицидів і фунгіцидів, дозволених для застосування на зернових колосових культурах. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність щодо оброблюваної культури.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Упаковка: оригінальна твін пак упаковка, що складається з 2 пластикових каністр препарату Балерина® (5 л х 2 шт.) та 2 флаконів препарату Бомба™ (300 г х 2 шт.).

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 18-18-18+3MgO+ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.