Балерина Мікс
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Тотальне розширення спектра гербіцидної дії.

Комплект у твін пак упаковці проти широкого спектру однорічних і багаторічних дводольних бур´янів у посівах зернових культур.

Діючі речовини: 
2,4-Д, складний 2-етилгексиловий, ефір 615 г/лтрибенурон-метил 750 г/л, флорасулам 7,4  г/л.
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді Мортирасуспо-емульсія Балерина.

Культури: Пшениця озима, Ячмінь ярий.

Переваги:

  • контролює широкий спектр однорічних і багаторічних дводольних бур´янів;
  • стримуюча дія на березку польову в фазі розвитку бур´яну до 10 см;
  • унеможливлює виникнення резистентності у бур´янів;
  • можливість внесення при температурі від 5°С;
  • відсутність післядії.

Призначення комплекту Балерина Мікс*: проти широкого спектра однорічних і багаторічних дводольних бур´янів у посівах зернових культур.

Діючі речовини:
складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д, 615 г/л + флорасулам, 7,4 г/л (Балерина®) та трибенурон-метил, 750 г/кг (Мортира®).

Препаративна форма:
Балерина - суспензійна емульсія, Мортира - гранули, що диспергуються у воді.

Характеристика діючих речовин:
всі три діючі речовини комплекту препаратів належать до різних хімічних класів: флорасулам - до класу триазолопіримідинів, складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д - до похідних арилоксиалканкарбонових кислот, трибенурон-метил - до класу похідних сульфонілсечовин.

Спектр дії:
комплект Балерина Мікс* знищує понад 150 видів дводольних бур´янів (в тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА), серед яких підмаренник чіпкий, ромашка (види), осот (види), березка польова, волошка синя, гірчиця польова, жабрій (види), талабан польовий, редька дика, лобода біла, мак дикий, щириця (види), зірочник середній, гірчак (види), гречишка березковидна, амброзія полинолиста, кучерявець Софії, латук татарський, кульбаба лікарська, жабрій (види), глуха кропива (види), вероніка (види), хориспора ніжна та ін.

Механізм дії:
флорасулам і трибенурон-метил є інгібіторами формування ферменту ацетолактатсинтази, складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д викликає реакцію ауксинового типу. Балерина® і Мортира® володіють системною активністю, швидко, протягом 1 години, проникають крізь листя і поширюються по всіх частинах бур´янів, включаючи коріння, блокують ріст клітин у молодих тканинах.

Можливість виникнення резистентності: відсутня.

Комплект Балерина Мікс* - новітня розробка компанії «Август» у галузі управління резистентністю бур´янів. Цей комплект володіє не тільки високою ефективністю проти широкого спектра бур´янів, але й гармонійно вписується в систему антирезистентної стратегії. Усі три діючі речовини препаратів комплекту належать до різних хімічних класів, володіють різним механізмом дії, що виключає ймовірність виникнення стійкості у бур´янів.

Швидкість і симптоми дії:
ріст оброблених комплектом Балерина Мікс* бур´янів пригнічується вже через кілька годин після обприскування, а через добу - повністю зупиняється. Видимі ознаки дії (знебарвлення і скручування листя, скорочення міжвузлів, почервоніння жилок, хлороз листя, відмирання точок росту, некроз тканин) проявляються через 3 - 4 дні. Залежно від виду бур´янів та погодних умов остаточна загибель бур´янів відбувається через 2 - 3 тижні після обробки.

Фактори, що впливають на ефективність комплекту оптимальна температура - від 8 до 25°С, коли йде активний ріст бур´янів, і препарати діють швидше. Не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозуються нічні заморозки, і після них, у зв´язку з можливістю зниження ефективності препаратів.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур´яни Норма витрати Спосіб, час обробки, обмеження
Пшениця озима, ячмінь ярий Широкий спектр однорічних і багаторічних дводольних бур´янів

1 комплект на 15 - 20 га

Обприскування на 15 га: культура у фази середина кущення – початок трубкування.

Обприскування на 20 га: культура у фази початку і середини кущення


Комплект Балерина Мікс* застосовують на пшениці озимій, ячмені ярому. Комплект високоселективний для культур і дає можливість проводити обприскування до фази другого міжвузля. Максимальна норма витрати використовується у випадках: вихідної високої забур´яненості, переважання в посівах багаторічних коренепаросткових бур´янів, наявності перерослих
бур´янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту - до бутонізації). Комплект Балерина Мікс* стримує розвиток березки польової у фазі розвитку бур´яну до 10 см. Упаковка має різні ємності для Балерини та Мортири і, залежно від ситуації на полі, дає можливість застосовувати суміш у нормах витрати:

  • одна упаковка на 15 га: Балерина, 0,28 л/га + Мортира, 15 г/га (культура - у фазі середини і кінця кущення, початок трубкування; підмаренник - до 6 кілець; бур´яни з родини хрестоцвіті - до 8 справжніх листків; жабрій, лобода, ромашка, сходи амброзії полинолистої - 2 - 4 справжніх листків; осот - розетка - початок стеблування; волошка - до 6 справжніх листків; березка з насіння - до 10 см);
  • одна упаковка на 20 га: Балерина®, 0,21 л/га + Мортира, 11,5 г/га (культура - у фазі початку і середини кущення; бур´яни - на ранніх фазах розвитку: підмаренник - сходи - 2 кілець; бур´яни з родини хрестоцвіті - до 6 справжніх листків; жабрій, лобода, ромашка, амброзія полинолиста - сходи - 2 справжні листки; волошка і березка з насіння - до 4 справжніх листків; осот жовтий і осот жовтий з насіння - до утворення розетки).

Комплект Балерина Мікс* не потребує додавання в робочий розчин додаткових поверхнево-активних речовин.

Обмеження щодо сівозміни:
відсутні, комплект Балерина Мікс* можна використовувати у всіх типах сівозмін. Загиблу з якихось причин зернову культуру, оброблену комплектом, слід пересівати в поточному році тільки ярими зерновими, не можна застосовувати препарат на зернових з підсівом бобових культур.

Сумісність:
комплект препаратів Балерина Мікс* сумісний у бакових сумішах з грамініцидами (Ластік™ Екстра), а також з різними фунгіцидами, інсектицидами, мінеральними добривами, мікроелементами і регуляторами росту. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність щодо оброблюваної культури.

Не рекомендується застосовувати комплект у суміші з фосфорорганічними інсектицидами, а також чергувати обробки фосфорорганічними інсектицидами та комплектом (якщо розрив між ними не перевищує 7 - 14 днів) у зв´язку з можливим пригніченням культури.

Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в такому порядку: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ(МЕ) → РГ → РК. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Упаковка: оригінальна твін пак упаковка, що складається з пластикової каністри (Балерина®, 4,2 л) з додатковим відсіком для сухої препаративної форми (Мортира®, 230 г).

 

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.