БіоПауер
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Прилипач для застосування з препаратами на основі сульфонілсечовин

Препаративна форма: розчинний концентрат

Властивості:

БіоПауер — етоксилований лаурилсульфат, належить до групи неіонних прилипачів. Він полегшує змочування надземних частин бур´янів та посилює прилипання робочого розчину препарату, що сприяє прискореному та більш повному проникненню діючих речовин гербіциду в рослини бур´янів. БіоПауер прискорює та покращує гербіцидний ефект препаратів з якими застосовується.

ЗАСТОСУВАННЯ

Культура

Препарат, що застосовують з БіоПауер

Норма застосування БіоПауер, л/га

Коментар

КУКУРУДЗА

МайсТер 62 WG, в.г. 

1,25

Використовувати 200-300 л робочого розчину

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

Приготування робочого розчину та заправку ним обприскувача здійснюють безпосередньо перед обприскуванням. Бак обприскувача наповнюють приблизно на чверть водою, спочатку додають необхідну кількість гербіциду та перемішують протягом декількох хвилин, потім доливають БіоПауер та воду до повного об´єму при постійному перемішуванні розчину мішалкою обприскувача. Обробку проводити з працюючою мішалкою.

ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати при темепературі від 0°С до +40°С.

ПЕРЕВАГИ

  • Надзвичайно покращує утримання, розповсюдження та засвоєння листям бур´янів робочого розчину, що забезпечує високу та стабільну ефективність препаратів.
  • Значно прискорює гербіцидну дію.
Тара
5 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.