АЛЬБІТ
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Альбіт - біологічний препарат нового покоління, основою якого є не живі бактерії, а очищене діюча речовина, отримана при їх мікробнії ферментації. Перевагою Альбиту перед аналогічними препаратами є зменшення впливу негативних умов зовнішнього середовища при внесенні і сумісність з усіма пестицидами і добривами.

Норма:

  • Обробіток насіння – 50-100 мл/т;
  • Листова обробка 30-40 мл/га


Склад препарату Альбіт:

  • полі - β-гидроксимасляная кислота з грунтових бактерій (Bacillus megaterium і Pseudomonas aureofaciens),
  • терпенові кислоти хвойного екстракту,
  • збалансований стартовий набір макро-і мікроелементів.

Альбіт - комплексний препарат, антістрессант (антидот), що володіє властивостями регулятора росту і фунгіциду, застосовується для обробки насіння і при позакореневих обробках рослин.

Антидотний (антистресовий) ефект Альбіту при використанні з хімічними пестицидами становить від 5 до 93%, іншими словами, Альбіт здатний запобігти названі розміри втрати врожаю.

Альбіт стимулює ріст і підвищує врожайність с.г. культур. Препарат стабільно на 12-23% підвищує врожай зернових, цукрових буряків, соняшнику, картоплі, льону, овочевих, зернобобових, плодових, кормових трав та інших основних сільськогосподарських культур (випробуваний на 50 культурах).

Фунгіцидну дію Альбіту заснована на посилені імунітету рослин, стимуляції їх природної здатності  чинити опір хворобам.
Завдяки посиленню природних захисних механізмів рослин, Альбіт діє як системний фунгіцид широкого спектру дії.

Альбіт - підсилює посухостійкість рослин. Асортимент даних препаратів тільки починає з´являтися на ринку, їх розробкою зайняті провідні хімічні компанії. В даний час Альбіт є єдиним пестицидом, офіційно рекомендованим для підвищення посухостійкості сільськогосподарських культур в Росії.

Термін придатності - 3 роки (при температурі від -20 до 25 º С).

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT-09-42-09-2MgO-ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.