ST 7.40 - ST 17.30
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

MST - надійні, маневрені та високопродуктивні телескопічні навантажувачі.

Машини комплектуються двигуном Perkins серії 1100 з широким діапазоном крутного моменту, починаючи з низьких обертів, забезпечують відмінну потужність в поєднанні з низькою витратою палива. Двигуни Perkins характеризуються простотою в обслуговуванні, порівняно низькими затратами на сервіс, наявністю запасних частин та якісною сервісною підтримкою.

Аксіально – поршневий гідростатичний насос з регульованою продуктивністю та гідромотором в поєднанні з 2 - ступінчатою коробкою передач, забезпечують відмінне тягове зусилля та плавність ходу. Використання компонентів від таких міжнародно визнаних брендів як REXROTHBOSCH (гідростатичні двигуни та гідравлічні насоси) та DANASPICER (мости), робить можливим досягнення максимальної продуктивності та комфорту в роботі оператора.

Рама та телескопічна стріла виготовлені з надійних металевих конструкцій, які створені з використанням 3D конструкторських програм, автоматизованих аналітичних систем тестування, та реалізовані на високотехнологічних потужностях  виробництва.

Максимальний комфорт, зручність та безпека в роботі оператора досягається за рахунок наявності кондиціонера, багатофункціональності та ергономічності робочого місця, діапазону вибору руху навантажувача, як то : передній / повний привід та крабовий хід, сертифікації кабіни згідно міжнародних стандартів пасивної безпеки для спец.техніки ROPS / FOPS.

Доступний широкий вибір навісного обладнання: ковші різних об’ємів та конфігурацій, захвати для тюків, палетні вила, корзина.

За рахунок компактності габаритів та високої маневреності, навантажувачі MST мають змогу працювати навіть у морських контейнерах.

При роботі у складних та запилених умовах постає питання своєчасної очистки радіатора. Це питання вирішується за рахунок наявності системи реверсивного вентилятора – повноцінний гідравлічний реверс змінює напрямок роботи вентилятора радіатора у зворотному напрямку для очищення радіатора від пилу і бруду, а також збільшення площі охолодження.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Декальб ДКС 4590
Copyright © 2009 — 2021 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.