SARITOR
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Модель SARITOR з плавно регульованою гідростатичною трансмісією і приводом на чотири колеса забезпечує найкращу тягу серед всього діапазону обприскувачів. Машина оснащується баком ємністю 4000 або 5000 л і штангою TERRA FORCE шириною захвату від 36 до 42 м. Кліренс становить 1,45 м , і ширину колії можна регулювати за допомогою гідравлічного механізму в діапазоні від 3 до 4 м, створюючи велику і стійку платформу для стабільності штанги.

Пневматична підвіска з регуляторами висоти і гідравлічні амортизатори забезпечують рівномірне обприскування і винятковий рівень комфорту для оператора. Міцні складні сходи з гідроприводом і широкий поміст з поручнями дозволяють легко потрапити в кабіну.

Кабіна простора і зручна, у ній достатньо місця для оператора і інструктора. Огляд по всіх напрямках просто чудовий.

SPRAY CENTER

Все необхідне - під рукою. Управління всіма функціями здійснюється за допомогою дисплея HC 9500 і консолі управління SprayCenter. Обприскування ніколи не було настільки простим. Управління гідростатичним приводом і найважливішими функціями обприскування здійснюється за допомогою джойстика. Передній/задній хід і гальмування регулюються переміщенням джойстика вперед або назад. Включення і виключення обприскування, управління секціями, висота штанги і нахил крила - всіма цими функціями також можна керувати за допомогою джойстика. Всі допоміжні функції управління здійснюються через Spray Center. Перемикачі вибору рідинної системи (включення/вимикання насоса), органи управління тиском в розпилювачах, автоматичне управлінням витратою, кінцевою форсункою, перемішуванням, головним баком і баком промивки системи розташовані продумано, тому використовувати їх дуже легко. Консоль SprayCenter на підлокітнику можна переміщати вперед і назад, налаштовуючи під довжину руки оператора і зручність користування джойстиком.

Змішування, наповнення і передача

Кришка області WorkZone, підтримувана газовою стійкою, захищає рідинну систему і оператора від забруднення хімікатами при складеній штанзі. Муфта для швидкої заправки і шаровий клапан опускаються вниз для полегшення приєднання шланга. Насадка вентурі створює вакуум, необхідний для швидкої заправки, прямого всмоктування хімікатів і передачі хімікатів через TurboFiller. Зливні клапани основного і промивного бака можна задіяти для одночасного завантаження хімікатів і заправки води. Фільтр CycloneFilter напірної лінії можна перемикати на самоочистку або промивати вручну.

У ящику можна зберігати засоби захисту для роботи з хімікатами, а в 30-літровому баку чистої води міститься вода для особистої гігієни.

Рідинна система DynamicFluid4

Рідинна система SARITOR DynamicFluid4 приводиться в дію високопродуктивним відцентровим насосом Ace 650 Wet Seal із захистом від роботи "всуху", який здатний змінювати продуктивність з 60 до 120 л/хв за 1,5 секунди. Рідинна система SARITOR розвиває цільову продуктивність без затримок при включенні і виключенні секцій, зміні швидкості або поворотах в кінці смуги. Покращена гідродинаміка і керування продуктивністю гарантують швидкий відгук і точну цільову швидкість внесення хімікатів. Дані про тиск, витрату, швидкості насоса, швидкості руху, секціях штанги і швидкості внесення контролюються і обробляються за допомогою новітніх алгоритмів обчислень. Процесор DynamicFluid4 аналізує дані про розпилення 20 разів на секунду, забезпечуючи випереджаюче управління швидкістю, зміна продуктивності насоса і прецизійну точність. Пропорційна гідравлічна система, яка використовується для управління продуктивністю насоса, відрізняється високою точністю, плавністю і швидкістю.

Штанга TERRA FORCE

Міцна штанга, в конструкції якої використані потужні тривимірні балки для підвищення продуктивності, випускається довжиною 36, 38, 40 і 42 м. Балочна конструкція штанги TERRA FORCE дозволяє витримувати неймовірні протидіючі сили, що виникають в поворотах, при набиранні швидкості, гальмуванні і при роботі автопілоту. Ці сили поглинаються системою підвіски у формі паралелограма з гідравлічними амортизаторами.

За допомогою системи динамічної стабілізації манеру роботи центральної секції штанги можна задавати безпосередньо з кабіни залежно від робочих умов. Коли штанга розкладена, замки крил утворюють механізм примусового блокування, який забезпечує роботу крила як єдиного цілого. Штанга TERRA FORCE знижує турбулентність в області розпилювачів.

Опціональна функція BoomPrime дозволяє підкачувати хімікати в штангу до початку розпилення або промивати її.

Плавність ходу, кліренс і ширина колії

SARITOR забезпечує винятковий комфорт при русі і ефективність роботи штанги за допомогою чотирьох великих елементів пневматичної підвіски і гідравлічних амортизаторів. До складу передньої і задньої підвіски входить по чотири потужних тяги і по одній поперечній реактивній штанзі. Вони утворюють систему підвіски на поздовжніх важелях, яка забезпечує природний рух на вибоїстій поверхні. Кліренс шасі становить 1,45 м, а ширина колії регулюється гідравлічним механізмом в діапазоні від 3 до 4 м. Ширина колії 4 м забезпечує виключно стійку платформу, підвищуючи плавність ходу і ефективність роботи штанги. У стандартну комплектацію входять грязезахисні крила коліс і бризговики - при повороті і зміні ширини колії вони переміщуються разом з колесом. Кожну вісь можна регулювати окремо за допомогою гідравлічного механізму - це дає можливість встановити різні значення ширини колії для передніх і задніх коліс.

 

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 10-05-40+ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.