Rebell Classic T_2.0
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Дискова борона Rebell Classic T_2.0 призначена для подрібнення органічної маси, інтенсивного перемішування ґрунту, заробки пожнивних залишків та вирівнювання ґрунтового горизонту. Забезпечує рівномірність глибини обробки в діапазоні від 2 до 15 см.

Компактна дискова борона Rebell Classic T_2.0 має 2 варіанти виконання:

-       з жорсткою стійкою;

-       з пружинною стійкою

та 3 діапазони робочої ширини – 5м, 6м та 8м

Окремо встановлені диски на жорсткій стійці, забезпечують агресивний вхід в грунт та гарантують ретельне перемішування навіть у важких умовах за великої кількості пожнивних залишків. Незалежне відхилення дисків у верх та миттєве повернення на встановлену робочу глибину при контакті з перешкодою завдяки пружинному захисту стійок.

Передній ріжучий каток діаметром ø360 мм складається із 6 лез, що розташовані по спіралі. Саме оптимальний діаметр та спіральне розташування ножів забезпечує якісне подрібнення рослинний решток.

Точне гідравлічне налаштування дозволяє змінювати глибину обробітку з кабіни трактору під час роботи, що забезпечує гарну якість обробітку грунту.

Подвійний STS – каток діаметром ø530 мм призначений до роботи на будь - яких типах ґрунту, а також гарно зарекомендував себе при роботі у вологих умовах, чудово виконує зворотне ущільнення ґрунту, зберігаючи вологу,  не забивається, відсутнє ковзання по ґрунту, забезпечує відмінне кришіння ґрунту, завдяки роботі ґрунт-ґрунт (форма кілець катка U – подібна) має мінімальне зношування.

Вузли кріплення на Rebell Classic T оснащені системою кріплення Lockpin, що забезпечує стабільність та довговічність кріплень за рахунок двосторонньої фіксації. Диски стійок встановлені на підшипники SKF, закритого типу, що не потебують обслуговування, надійна герметичність захищає їх від потрапляння пилу, бруду, води, каменів і соломи. Підшипник придатний для всіх видів робіт, в тому числі і при внесенні рідкої органіки.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT-09-42-09-2MgO-ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.