RANGER
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики
Причіпний обприскувач RANGER, будучи самим малим у великій лінійці причіпних обприскувачів HARDI, володіє всіма перевагами великих моделей.
Він створений у відповідь на побажання клієнтів про простий і надійний обприскувач. Завдяки європейській якості і довгому строку служби RANGER є лідером в своєму класі, пропонуючи великий перелік різного устаткування:
 • Дистанційне керування секційними клапанами і регулятором тиску EVC.
 • Діафрагмовий насос
 • Компютер НС 2500
 • Колія 1.5 м – 2.0 м
 • Регульований міст з кроком 5 см
 • Циклонний фільтр CycloneFilter, що самоочищається.
Вертикально складувана штанга PRO VH від 12 до 24 м
Штанга виконана повністю зі сталі, а решітчаста конструкція забезпечує мінімальну вагу і максимально можливу міцність. Чудове виконання штанги PRO дозволяє проводити обприскування в найбільш складних польових умовах.
Всі функції штанги PRO можуть управлятися електро-гідравлічно, з компактного, зручно розташованого в кабіні пульта управління. Первинні функції, які найчастіше використовуються при роботі, такі як висота штанги, нахил кожного крила і нахил всієї штанги, згруповані в одному легко доступному місці.
Електро-гідравлічне управління - це опція для PRO VH.
 
Штанга ЕAGLE від 18 до 24 м
Кінець штанги підпружинений, що забезпечує відхилення крила при зіткненні, не пошкоджуючи його (як вперед, так і назад). Розпилювачі, трубопроводи та шланги добре захищені на всій штанзі. Міцна конструкція і пружини забезпечують самостійну амортизацію трапеції. Механізм гасіння горизонтальних коливань працює спільно з 4 індивідуально розташованими гумовими демпферами.
Штанга EAGLE доступна в 2 різних версіях гідравліки.
Y-версія забезпечує легке, одночасне, симетричне складання лівого і правого крила.
Z-версія - це версія з електрогідравлічним управлінням, що дозволяє змінювати нахил і складати кожне крило окремо.
 
Форсунки HARDI ISO
Форсунки HARDI стандарту ISO задовольняють всім потребам ринку, вони розроблені для всіх типів робіт по обприскуванню. Форсунки виготовлені із спеціального матеріалу, який є дуже міцним. Тип і розмір розпилювача повинен бути оптимально збалансований з точки зору біологічної ефективності, знесення вітром і витратою. Форсунки HARDI застосовні до всіх марок обприскувачів, так як відповідають стандартам ISO. Корпуси розпилювачів розташовані ззаду і вище нижньої ферми штанги, що дає максимум захисту як для самих корпусів, так і для форсунок.
 
Баки та Перемішування
 • Основний бак - 2500 л
 • Місткість промивального бака  250 л
 • Бак з чистою водою  19 л
 • Дуже стійкий до УФ променів поліетилен
 • Дуже низький центр ваги
 • Нахилений вперед для ідеального розподілу ваги і ефективного перемішування
 • Бак легко промивається всередині завдяки спеціальним промивальним форсункам.
 • Гладка поверхня забезпечує легкість миття зовні
 • Додатково може бути оснащений системою комплексної промивки, яка включає в себе промивання насоса, фільтрів та лінії розпилу.
 • Регульована система перемішування під тиском дозволяє оператору збільшити або зменшити інтенсивність перемішування на розсуд
Заправка хімікатів TurboFiller
TurboFiller - це високопродуктивний пристрій, який робить процес заправки хімікатами швидким і легким. Унікальний TurboDeflector створює потужну циркуляцію рідини в баку хімміксера і змішує всі види хімікатів швидко і безпечно.
Вода для змішування надходить через розподільну пластину на дні бака хімміксера. Висока продуктивність пристрою зберігається навіть при використанні порошкових хімікатів.
 
Фільтри
Самоочисний фільтр (фільтр лінії тиску)
 • Продуктивність 400 л/хв
 • Відсутність протікання завдяки вертикальному положенню
 • Клапан має 3 позиції: включення самоочищення, вимикання самоочищення і турбо промивка фільтра
Додатковий всмоктуючий фільтр
 • Площа поверхні: 258 см ²
 • Продуктивність: 310 л/хв.
Контролер НС 5500
Бортовий комп´ютер НС 5500 - це потужний комп´ютер, який робить рідинну систему інтелектуальної з багатьма можливостями і зберігає в собі багато потрібної інформації. Вибір цього комп´ютера очевидний, коли необхідні такі опції як Авто Контроль Секцій (AutoSectionControl) та інші передові функції.
Комп´ютер постійно інформує оператора про робочий статус і попереджає про помилки або відхиленнях від норми показників тиску, швидкості і т.д.
Це передовий комп´ютер з 98 регістрами запису даних і можливістю під з´єднання систем специфічного, картування внесення пестицидів або різних сенсорів. Можливе підключення таких опцій як Авто Контроль Секцій, об´ємний вимірювач бака або 12-V принтер.
Логічне меню дозволяє знайти потрібну інформацію дуже швидко. При натисканні програмних кнопок інформація з´являється у великому форматі на дисплеї. Наявність встановлених кнопок для часто використовуваних функцій. Норму витрати можна змінити не зупиняючи робочий процес, шляхом процентного або об´ємного збільшення або зменшення норми виливу. Бортовий комп´ютер НС 5500 русифікований.
 
Обробка Поверхні
Висока міцність рами і шасі. Попередня обробка фосфатом цинку. Оптимальний шар покриття фарбою. Високий захист від корозії всіх компонентів HARDI. Чудова якість обробки та фарбування комплектуючих. Високотехнологічна обробка поверхні складається з 13 циклів, включаючи попередню цинково-фосфатну обробку та термальне, порошкове фарбування всіх головних компонентів. Разом з дельта магнієвою обробкою болтів, гайок та інших деталей ми надаємо нашим продуктам максимальний захист від корозії. Шасі та інші металеві компоненти піддаються попередній обробці фосфатом цинку, після чого потрапляють у фарбувальну камеру. Тут вони забарвлюються високоякісною порошковою фарбою.
 
Система EVC
Дистанційне керування секційними клапанами і регулятором тиску.
EVC являє собою модульну систему з моторизованими клапанами для кожної секції. При відключенні секції, тиск в системі падає і автоматично перекривається лінія розпилу певної секції.
EVC - система з постійним тиском.
Радіальна система ущільнень і прокладок гарантує відсутність витоків.
 
Копіювання колії SelfSteer і корекція на схилах
Підрулювання поєднується з трьох точковою зчіпкою трактора, що дає краще копіювання сліду. Проста система механічного копіювання колії без будь-яких складних налаштувань дозволяє оператору не відволікатися при обприскуванні. Корекція на схилах управляється безпосередньо від гідравліки трактора, що забезпечує їзду, як по рейках навіть на дуже крутих схилах.
 
Дорожній просвіт
 • Відмінний кліренс
 • Шасі сконструйовано таким чином, щоб наносити мінімум ушкоджень врожаю.
 • Просвіт між мостом і ґрунтом до 70 см.
Регульований міст
 • Легко регульований з кроком в 5 см
 • Просто звільніть болти і встановіть в інше положення
 • 1.5 м - 2.0 м
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.