HELLIOS
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

HELLIOS III є найлегшим обприскувачем у своїй категорії і його порожня вага складає 7,2 тони. У поєднанні з його 170 сильним двигуном та унікальною гідромеханічною концепцією трансмісії дозволяє машині дуже рано починати сезон обприскування - так як він легко працює на перезволоженому ґрунті.

HARDI HELLIOS оснащений 3000 л основним баком і алюмінієвими штангами Pommier до 30 м шириною, та є дуже економічно ефективним рішенням для обробки малих і середніх полів.

Алюмінієві штанги мають перевагу так як вони легші, довговічніші та мають високу стійкість до механічних навантажень.

З переднім розташуванням штанги та гідравлічним приводом на колеса забезпечується чудовий баланс ваги, яка довантажує передню вісь та гарантує чудову зчіпку з ґрунтом та стійкий крутний момент.

 Лінія розпилення встановлена на внутрішній стороні конструкції штанги, відповідно забезпечується захист форсунки та тримача від механічних пошкоджень.

Внутрішні крила штанги складаються одночасно, однак зовнішні крила штанги можуть бути складені окремо для легкого маневрування.

Багатофункціональна пружинна система на кінцевих частинах штанги захищає від пошкоджень. Тримачі форсунок розташовані на кінцевій частині, - захищені пластиною товщиною 4 мм та встановлені по обидві сторони штанги.

Завдяки гідромеханічній трансмісії на задній осі та гідравлічному приводу на передніх колесах, ви зможете легко перетнути  перешкоди - пагорби, вологі ділянки та схили. З високим крутним моментом, ви відчуєте поліпшену ефективність приводу і відсутність втрати потужності. Низька вага, порівняно до інших гідравлічних приводів забезпечує значну економію палива.

Завдяки системі управління чотирма колесами HELLIOS, машина пропонує Вам неперевершену тягу та маневреність. В режимі Slope Mode (пагорби), ви можете керувати задніми колесами і задіяти режим краба, щоб безпечно працювати на перехресному схилі, зберігаючи посіви і ґрунт, оскільки колеса будуть слідувати за колією і в той же час забезпечувати мінімальний радіус розвороту.

HELLIOS має гідромеханічну задню вісь. Задня вісь обладнана Sauer Danfoss 115 см.куб. гідростатичним насосом H1 та гідравлічним двигуном H-1 з робочим об´ємом 160 см.куб.

Hellios має три пневматичні подушки з однією точкою підвіски на передній вісі і двома точками підвіски на задній осі. Підвіска на передній вісі має анти ударний механізм, що поглинає бічні удари які не передаються на штангу.

Hellios III має двигун 4-циліндровий 4,4-літровий двигун Perkins з водяним охолодженням, що забезпечує 129 кВт/170 к.с. Двигун працює на номінальній обертах 1500 об/хв, що значно знижує рівень шуму в кабіні. Крім того, двигун оснащений автоматичним регулятором, який керує подачею на гідростатичний мотор.

При виконанні польових робіт оператор може вибрати режим EcoControl та/або круїз-контроль.

 Увімкнувши режим круїз-контролю, обприскувач може бути налаштовано для роботи на заданій швидкості. Це не тільки оптимізує споживання палива, але й значно покращує якість розпилення, оскільки машина буде працювати на постійній швидкості. Круїз-контроль може бути задіяний лише для польових робіт.

Якщо замість цього ввімкнути режим EcoContol, частота обертання двигуна автоматично пристосовуватиметься до фактичної вимоги крутного моменту. До порога навантаження 80%, двигун буде працювати на обертах 1500 об/хв. При більш високих навантаженнях на двигун, швидкість двигуна збільшиться до 1900 об / хв.

Транспортний режим Automotive, слід задіяти тільки при русі по дорозі. Діапазон дорожніх передач автоматично спрацьовує і швидкість руху залишається пропорційною оборотам двигуна (від 1000 до 1900 об / хв).

При поєднанні режиму Automotive з Eco Control, обприскувач буде їздити на швидкості 40 км / год при 1500 об / хв.

HELLIOS оснащений відцентровим насосом Hypro з високою пропускною здатністю та номінальним потоком 692 л/хв.Відцентровий насос легко обробляє рідини з більш високою в´язкістю, наприклад, ад´юванти або рідкі добрива.

Насос для обприскування з´єднаний з додатковим насосом для наповнення, розташованим під резервуаром для промивання.

Для запобігання можливих забивань форсунок рідина послідовно фільтрується. На стороні всмоктування є один фільтр, а на стороні тиску два фільтри (по одному на кожне крило штанги). Всі фільтри легко доступні і можуть бути швидко виділені з рідинного контуру.

Монітор управління баком є дуже інтуїтивним і зручним, значно полегшує наповнення баку та налаштування клапанів на робочий процес.

Електронний датчик баку контролює процес наповнення; калькулятор автоматично вимкне насос після досягнення встановленого обсягу.

Оператор може додати певний об´єм води та визначити загальний необхідний об’єм.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
ГУТТІНО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.