Вiртуоз

Комбінований фунгіцид системної дії для захисту сільськогосподарських культур в період вегетації.

Діюча речовина: пропіконазол, 250 г/л; ципроконазол, 80 г/л
Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина
Формуляція: концентрат емульсії

Механізм дії. 
Препарат поглинається надземною частиною рослин, швидко переміщується акропетально по ксилемі. Діючі речовини порушують процеси синтезу ергостеролів у патогенних грибів. Унаслідок цього мембрани клітин фітопатогена втрачають свої біологічні та механічні властивості. Ріст та розвиток гриба призупиняється, а згодом гине і сам патоген.

Рекомендації щодо застосування. Препарат вносять наземним обприскуванням в період вегетації культурних рослин профілактично, коли умови сприяють розвитку та поширенню захворювань, або при появі перших візуальних ознак ураження рослин.

Максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні на початку ураження культурних рослин — поява перших поодиноких симптомів ураження.

Норма витрати робочого розчину. Норма витрати робочого розчину становить 200–300 л/га.

Регламент застосування препарату

Культура

Шкідливий об’єкт

Норма витрати препарату, л/га

Максимальна кратність обробок

Період очікування

 

Пшениця озима

Борошниста роса, іржа, септоріоз листя та колосу, церкоспорельоз, фузаріоз колосу, перенофороз

 

0,4–0,5

2

40


Для боротьби з хворобами колоса препарат слід застосовувати з нормою 0,5 л/га.

Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється через 3 дні після внесення препарату, для виконання ручних робіт – через 7 днів.

Фаза розвитку культурних рослин. Препарат застосовують у період від фази кущення до цвітіння культурних рослин. 

Період обробки. Максимальна ефективність препарату спостерігається тоді, коли строк обробки співпадає з періодом природного ураження культурних рослин збудником, проти якого планується проводити обробки.

Борошниста роса. Обробку, як правило, проводять в період кущення–стеблування культурних рослин.

Плямистості листя та стебел, іржа. Обробку слід проводити від появи прапорцевого листка до колосіння.

Септоріоз колосу. Обробку слід проводити в період колосіння.

Альтернаріоз та фузаріоз колосу, кладіоспоріоз. Обробку рекомендовано проводити перед цвітінням культурних рослин.

Погодні умови. Обприскування рекомендовано проводити вранці або в вечірні часи. Температура повітря +12…+16 0С під час внесення препарату є оптимальною. Швидкість вітру під час внесення препарату не повинна перевищувати 3–4 м/с. Дощ через 2 години після внесення не впливає на ефективність дії препарату.

Сумісність з іншими препаратами. Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів і агрохімікатів. Проте в кожному окремому випадку необхідно проводити попередню перевірку компонентів бакової суміші на сумісність.

Приготування робочого розчину. Бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

Застереження:

  • для боротьби з інфекцією колосу препарат слід застосовувати з нормою 0,5 л/га;
  • не рекомендовано застосовувати препарат, коли культурні рослини знаходяться в стресовому стані (нестача вологи, знижені температури повітря, приморозки, ураження шкідниками), оскільки це може спричинити зниження ефективності дії препарату на патоген;
  • не рекомендовано вносити препарат під час туману або роси, оскільки це може спричинити стікання робочого розчину з поверхні рослин та знизити ефективність дії препарату;
  • не згодовувати зелену масу або солому оброблених рослин сільськогосподарським тваринам упродовж 21 дня після внесення препарату. 

Світовий досвід застосування

 Культура

Норма,
л(кг)/га

 Шкідливий об’єкт

Період очікування

Максимальна кратність обробок

Ячмінь ярий

0,5

Борошниста роса, плямистості листя, іржа бура

30

2

Буряки цукрові

0,5

Церкоспороз, борошниста роса

30

2

 

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Лембке
Copyright © 2009 — 2018 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы