Транш Супер
Він працює - ріпак росте!


Гербіцид для контролю однорічних дводольних та злакових бур´янів у посівах ріпаку.

Культури: ріпак озимий, ріпак ярий.
Діючі речовини: 
квінмерак 83 г/л, 
метазахлор 333 г/л.
Препаративна форма: 
концентрат суспензії.

Переваги препарату:

  • можливість обробки як до сходів, так і після сходів культури;
  • строки обробки залежать тільки від фази розвитку бур´янів;
  • позитивно впливає на перезимівлю;
  • знищує однорічні злакові та дводольні бур´яни.

Призначення: для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур´янами у посівах ріпаку.

Характеристика діючих речовин: метазахлор належить до класу хлорацетанілідів, квінмерак - до синтетичних ауксинів.

Спектр дії:

  • високочутливі до Траншу Супер - вероніка (види), зірочник середній, лобода розлога, мак дикий, метлюг звичайний, тонконіг однорічний, підмаренник чіпкий, ромашка (види), глуха кропива (види); 
  • чутливі - стоколос (види), лисохвіст польовий, лобода біла, грицики, щириця (види), талабан польовий; 
  • середньочутливі - волошка синя, кучерявець Софії, фіалка польова.

Механізм дії:
дія метазахлору на чутливі види бур´янів проявляється в порушенні процесів, що проходять в коренях рослин, блокуванні процесів проростання насіння. Метазахлор проникає через гіпокотиль і кореневу систему, у злакових бур´янів - переважно через колеоптиль (проросток скручується і гине), у дводольних бур´янів - через сім´ядолі, викликаючи їх загибель. Квінмерак поглинається як кореневою системою, так і листками бур´янів.

Препарат зупиняє процеси транспірації і росту коренів, внаслідок чого бур´яни гинуть до проростання або, з´явившись на поверхні  рунту, мають дуже слабкі, нежиттєздатні сходи, які гинуть через кілька днів. При застосуванні препарату на вегетуючих бур´янах їх ріст зупиняється, рослини змінюють забарвлення або знебарвлюються і відмирають.

Швидкість та симптоми впливу:
дія препарату проявляється через 3 - 4 тижні після обробки, залежно від ґрунтово-кліматичних умов і термінів застосування. Найкращий ефект досягається за оптимальної вологості  ґрунту.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур´яни Норма витрати препарату,
л/га
Спосіб і строки обробки Кратність обробки
Ріпак ярий та озимий Однорічні дводольні та злакові, в т. ч. підмаренник чіпкий 1,5 - 2,0 Обприскування  ґрунту після сівби до сходів культури 1
1,5 - 1,7 Обприскування посівів у фазу сім´ядольного листя бур´янів до 2 справжніх листків культури 1

При досходовому застосуванні Транш Супер на озимому та ярому ріпаку вносять безпосередньо після висівання насіння на добре оброблений  ґрунт до сходів або не пізніше фази сім´ядоль бур´янів. При цьому насіння повинно бути посіяне рівномірно, на однакову глибину (не більше 1,5 - 2 см).

Мінімальну норму витрати препарату використовують на легких рунтах за невисокої за-
бур´яненості, максимальну - на важких рунтах з високим вмістом гумусу або за високої за-
бур´яненості поля. При післясходовому застосуванні обробку проводять до фази 2 справжніх листків культури, коли бур´яни знаходяться в ранніх фазах росту (сім´ядолі). При цьому 2/3 ефективності досягається за рахунок надходження діючих речовин через кореневу систему і 1/3 - через листкову поверхню.

Період захисної дії:
залежно від погодних умов в середньому становить не менше 4 - 8 тижнів. На легких  ґрунтах захисна дія більш тривала, ніж на важких  рунтах (включаючи чорноземи).

Фітотоксичність:
при дотриманні регламентів застосування гербіцид не фітотоксичний. Транш® Супер можна застосовувати незалежно від фази розвитку культури, при цьому орієнтуючись тільки на фазу розвитку бур´янів.

Обмеження щодо сівозміни: післядії на наступні культури сівозміни не виявлено.

Особливості застосування:
на початку вегетації озимого ріпаку у зв´язку з сильною забур´яненістю культура конкурує за поживні речовини і світло, в результаті чого відбувається подовження кореневої шийки, а згодом виникає ймовірність пошкодження рослин в процесі зимівлі. Транш Супер ефективно знищує бур´яни, сприяючи таким чином кращій перезимівлі ріпаку.

Сумісність: Транш Супер, як правило, не вимагає поєднання в бакових сумішах з іншими препаратами.

Приготування робочого розчину:
робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Бак обприскувача приблизно на 3/4 об´єму заповнюють водою. При ввімкненій мішалці безпосередньо в бак або через приймач обприскувача повільно додають необхідну кількість препарату. Робочий розчин додатково перемішують за допомогою мішалки обприскувача. Об´єм робочого розчину доводять до необхідного і знову вмикають мішалку на 10 - 15 хв. Готовий робочий розчин слід використовувати безпосередньо після приготування.

Витрата робочої рідини: 100 - 200 л/га.

Тара
10 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Dekalb ДКС3511
Copyright © 2009 — 2018 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы