Тіназол

Системний фунгіцид з лікувально-профілактичними властивостями, застосовується для захисту зернових колосових та цукрових буряків. Інгібітор росту озимого ріпаку.

Діюча речовина: пропіконазол, 250 г/л
Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина
Формуляція: концентрат емульсії 

Механізм дії. Блокує розвиток грибкової інфекції за рахунок порушення процесів синтезу ергостеролу в мембранах клітин збудника.  

Характеристика та переваги:

 • Надійний захист сільськогосподарських культур від широкого спектру хвороб.
 • Тривалий період захисної дії (від 3 до 5 тижнів) при застосуванні в оптимальні строки.
 • Препарат ТІНАЗОЛ® швидко поширюється в організмі рослини, забезпечуючи, таким чином, повний та високоефективний захист усієї рослини.
 • Швидко поглинається культурними рослинами та стійкий до змивання дощем.
 • Низька норма витрати препарату на 1 га посівної площі.
 • Сумісність з іншими пестицидами та рідкими добривами дозволяє застосовувати препарат ТІНАЗОЛ® в комплексних системах захисту сільськогосподарських культур, але в кожному випадку необхідно перевіряти партнерські компоненти на сумісність.

Рекомендації щодо застосування. Препарат вносять наземним обприскуванням у період вегетації профілактично або при появі перших симптомів захворювання. Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при внесенні його до появи язичків прапорцевих листків для ячменю та до фази колосіння для пшениці озимої. Температура повітря при внесенні препарату повинна бути не більш ніж 15 0С. Швидкість вітру не повинна перевищувати 3–4 м/с. Норма витрати робочого розчину — 200–400 л/га. Обов’язковим є повне та рівномірне покриття всієї поверхні робочим розчином.

Приготування робочого розчину. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/2 або 2/3 об’єму. Вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкнений для забезпечення однорідності робочого розчину.  

Регламент застосування препарату

Культура

Шкідливий об’єкт

Норма витрати препарату, л / га

Пшениця озима

Септоріоз листя, борошниста роса, бура іржа листяна

 

 

0,5

Ячмінь ярий

Борошниста роса, сітчаста, темно-бура та облямівкова плямистості

Буряки цукрові

Борошниста роса, церкоспороз

Ріпак озимий

Інгібітор росту листя, підвищувач стійкості

до екстремальних погодних умов


Максимальна кратність обробок — 2. Строк останньої обробки до збирання врожаю становить 30 діб. 

Світовий досвід застосування:

 • Овес — для захисту від корончатої іржі і червоно-бурого плямистості; обприскування проводять у період вегетації з нормою витрати 0,5 л/га.
 • Смородина чорна (маточники) — для захисту від американської борошнистої роси; обприскування проводять в період вегетації з нормою витрати 0,4–0,5 л/га. Забороняється збирання ягід на оброблених ділянках.
 • Виноградники — для боротьби з оїдіумом, норма витрати — 0,5 л/га.
 • Просо посівне — для боротьби з пильною головнею, норма витрати — 0,25 л/т.
 • Льон-довгунець — для боротьбы с антракнозом і крапчатостю, норма витрати — 0,25 л/т.

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Pioneer P64LE25
Copyright © 2009 — 2018 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы