Неперевершений «Х-pro» ефект проти захворювань пшениці та ячменю.

Діюча речовина: протіоконазол, 100 г/л, біксафен, 75 г/л, тебуконазол, 100 г/л

Препаративна форма: концентрат емульсії

Скайвей Xpro — продовження успішної лінійки фунгіцидів родини «Xpro» проти плямистостей листя ячменю та пшениці. Як і Авіатор Xpro, Скайвей Xpro ефективно контролює широкий спектр хвороб зернових культур, зокрема збудників листкових плямистостей.

Механізм дії:

Біксафен відноситься до нового класу піразолкарбоксамідів інгібує сукцинат-дегідрогеназу — комплекс II, в дихальному ланцюзі грибів-патогенів. Протіоконазол з класу триазолінтіонів та тебуконазол з класу триазолів, порушують цикл біосинтезу ергостеролу — будівельного матеріалу клітинної оболонки гриба. За рахунок синергізму трьох діючих речовин з різних хімічних груп та з різними механізмами дії, досягається висока ефективність препарату проти комплексу збудників листrових захворювань зернових культур, а також збудника борошнистої роси як пшениці так і ячменю.

Властивості:

СЕЛЕКТИВНІСТЬ

Скайвей Xpro у рекомендованих нормах витрати добре сприймається усіма сортами зазначених культур.

ЗАСТОСУВАННЯ

На пшениці препарат застосовується від кінця фази кущення до прапорцевого листа культури (ВВСН 30–39). На ячмені найкраща ефективність Скайвей Xpro за застосування від кінця фази кущення до підфлагового листа (ВВСН 30–37).

Культура

Об’єкт

Норма витрати, л/га

Макс. кількість обробок

Строк очікування, днів

Ячмінь, пшениця

Іржа, септоріоз, піренофороз, борошниста роса, гельмінтоспоріоз, хвороби колосу

1,0–1,25

2

30

 

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 200–300 л/га для внесення польовими агрегатами залежно від його типу: наприклад, придатні плоскоструминні форсунки, тиск рідини — 2,5–3,0 кг/см2, швидкість руху агрегатів — 6–7 км/год.

ПЕРЕВАГИ

  • Неперевершений ефект проти плямистостей листя.
  • Довготривала захисна дія.
  • Синергізм трьох діючих речовин.
  • Унікальна фізіологічна активність по відношенню до культури.

Сумісність:

Скайвей Xpro можна змішувати з багатьма регуляторами росту, інсектицидами, іншими контактними і системними фунгіцидами. Перед приготуванням робочого розчину слід перевірити його на змішуваність.

Тара
5 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СИ Ласкала
Copyright © 2009 — 2018 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы