Головна Всі продукти компанії «АРІСТА ЛАЙФСАЙЕНС УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «АРІСТА ЛАЙФСАЙЕНС УКРАЇНА»
АРІСТА ЛАЙФСАЙЕНС УКРАЇНА
arystalifescience.ua Каталог продуктів

Аріста ЛайфСайенс – глобальна компанія, що спеціалізується на маркетингу та дистрибуції сучасних засобів захисту рослин. Маючи більш ніж 200 діючих речовин, Аріста ЛайфСайенс має добре інтегрований набір біологічних і хімічних препаратів для забезпечення комплексних рішень для сільгоспвиробників. Широкий асортимент компанії включає в себе біорішення, фунгіциди, гербіциди, інсектициди та протруйники насіння. В Аріста ЛайфСайенс працює понад 4000 працівників більш ніж у 100 країнах, які обслуговують споживачів по всьому світу. Бізнес-модель Аріста ЛайфСайенс базується на принципах мінімізації розмірів виробничих об´єктів та індивідуального підходу до споживачів, що дозволяє компанії оптимізувати структуру витрат, підвищити гнучкість та оперативність реагування на динамічні зміни ринку.

Компанія Аріста ЛайфСайенс була утворена шляхом поєднання трьох компаній: Arysta LifeScience, Chemtura AgroSolutions та Agriphar. Злиття цих компаній забезпечило новому підприємству можливість розробляти провідну продукцію, сформувало нову географію бізнесу компанії по всьому світі, збагатило знання ринку, поєднавши понад 270 років досвіду роботи. З 2015 року компанія є дочірнім підприємством корпорації Platform Specialty Products (NYSE: PAH), Майамі, штат Флорида.

ТОВ «Аріста ЛайфСайенс Україна» розпочала свою діяльність в Україні як юридична особа у 2011 році. До цього протягом 16 років діяло спочатку представництво компанії Томен Корпорейшн, а згодом представництво компанії Аріста ЛайфСайенс в Україні. Аріста в Україні веде самостійну господарську діяльність, сприяє встановленню та зміцненню контактів між компанією Аріста ЛайфСайенс та нашими українськими партнерами та є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

Адреса: 03138, м. Київ, пров. Охтирський, буд. 7, корп. 4, офіс 4-301.

Тел: +38 (044) 490-95-90.

ПРОДУКЦІЯ «АРІСТА ЛАЙФСАЙЕНС УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Ранцевий обприскувач HARDI BP20
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd