Головна Всі продукти компанії «KÖCKERLING» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «KÖCKERLING» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «KÖCKERLING»
KÖCKERLING
koeckerling.de Каталог продуктів

KÖCKERLING - компанія, що заснована в Німеччині у 1955 році. Компетентність і довгий досвід роботи відіграють важливу роль у розробці нових технологій в ґрунтообробній та посівній техніці. Використання сільскогосподарської техніки KOCKERLING націлено на зниження виробничих витрат і підвищення продуктивності.

Для виготовлення машин використовуються тільки високоякісні матеріали. В конструкції рами використовуються профілі 100 x 100 x 8 мм і 120 x 120 x 8 мм. Машини KOCKERLING мають вигідне співвідношення ціни і якості, великий запас міцності, прості в обслуговуванні і надають усі економічні і екологічні переваги, необхідні в сфері сільського господарства сьогодення.

ПРОДУКЦІЯ «KÖCKERLING»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
фалькон
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd