Головна Всі продукти компанії «МАРІБО СІД» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «МАРІБО СІД»
МАРІБО СІД
mariboseed.com

Марібо Сід – міжнародна компанія-оригінатор насіння цукрових буряків з повним циклом виробництва з розвинутою селекцією, насінництвом, підготовкою насіння на власному заводі та розвинутою мережею продажів в понад 30 країнах. Центральній офіс і сучасні виробничі потужності знаходяться на острові Лолланд Південно-Східної частини Данії в м. Холебі.

Історично Марібо Сід тісно співпрацює з індустрією цукроваріння і в повній мірі розуміє вимоги виробників цукру на заводах та актуальні виклики, що стоять перед агрономічними службами господарств.

Повертаючись в минуле, ще в 1920 році компанія була заснована саме об´єднанням цукрових заводів Данії для гарантованого забезпечення насінням та планомірного покращення урожайності.

З того часу Марібо Сід розробила широкий асортимент гібридів цукрових буряків різних типів під назвою МАРІБО. Основою успіху виробництва стало вдале поєднання високого генетичного потенціалу урожайності з стійкістю до відомих патогенів. Висококваліфікований персонал та сучасне обладнання забезпечують дотримання високих внутрішніх стандартів доробки насіння на заводі.

Крім цукрових буряків, Марібо Сід пропонує свої досягнення в селекції кормових буряків та польового гороху.

Тел./факс: +380 4467 3-21-44; +380 4467 3-21-44
Моб.: +380 50 312 01 72
E-mail: pano@us.com.ua

 

ПРОДУКЦІЯ «МАРІБО СІД»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы