Головна Всі продукти компанії «Тімак Агро Україна» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «Тімак Агро Україна»
Тімак Агро Україна
ua.timacagro.com Каталог продуктів

Компанія «Тімак Агро Україна» заснована в 2013 році, входить до французької «Групи Roullier». Основний напрямок групи - виробництво і впровадження унікальних мінеральних добрив, харчових добавок для тваринництва і продуктів для харчової промисловості. На сьогоднішній день компанія представлена в 50 країнах по всьому світу, зі суттєвим товарообігом в 3,1 млрд. євро в рік.

Основною діяльністю компанії «Тімак Агро Україна» – надання українським аграріям продуктів, які містять оптимальне мінеральне живлення, фізіологічну стимуляцію рослин і вплив на ґрунт, поліпшення його структури і властивостей. Запорукою високої ефективності  добрив «Тімак Агро Україна»  - є унікальні запатентовані технології, які дають можливість максимально ефективно використовувати потенціал мінеральної складової добрив. Завдяки більш ніж п’ятдесятирічному досвіду роботи Групи Roullier на світовому ринку, «Тімак Агро Україна» має змогу постачати продукти для сільгоспвиробників в яких поєднані мінеральна і органічна складова в одній гранулі.

Адреса: 04116, м.Київ, вул. Довнар-Запольського, 5.
Тел.: + 38 044 486 21 91; факс: + 38 044 486 23 17;
E-mail: contact@ua.timacagro.com

ПРОДУКЦІЯ «Тімак Агро Україна»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Ранцевий обприскувач HARDI BP20
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы