Головна Всі продукти компанії «НЕРТУС» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «НЕРТУС»
НЕРТУС
nertus.ua

Компанія "Нертус" заснована в 2002 році в м Харкові.

У 2003 році зареєстровано новий агрохімічний бренд - НЕРТУС® і перші чотири препарати компанії - Раназол, Тіназол, Фатрін і ММ-600.

У 2004 році - відкритий головний хімічний склад в Харківській області та два регіональні склади в Миколаїві та Новомосковську.

У 2005 році бренд НЕРТУС® набув статус міжнародного - у Молдові зареєстрували перші препарати - Герб 900, Скоразол, Дозор, Алмаз.

 У 2007 році в лінійці фірмових дженерикових ЗЗР з´явився оригінальний препарат - протруйник Антал.

 У 2008 році НЕРТУС® з трьома препаратами (Антал, Каре і Майтус) вийшов на ринок Біларусі.

У 2009 році компанія «Нертус» відкрила новий напрямок діяльності - виробництво насіння гібридів соняшнику і кукурудзи. Створена аграрна компанія «Нертус Агро». Компанія "Нертус Агро" стала офіційним партнером сербського Інституту польовництва та овочівництва м Нови Сад.

 У 2010 році в Харківській області спільно з компанією PETKUS Teсhnologie GmbH розпочато будівництво насіннєвого заводу.

У 2011 році відкрито регіональний склад ЗЗР та насіння в м.Сквира Київської області. Насіннєвий завод отримав сертифікат ISO 9001.

У 2012 році компанія "Нертус" презентувала фірмову технологію вирощування соняшнику «Чисте Поле» на основі страхового гербіциду Євро-Ланг.

У 2014 році в м. Сквира Київської області компанія «Нертус» створила постійно діючий демонстраційний полігон - Агроцентр «Нертус».

У 2015 році відкрито власне виробництво мікродобрив та стимуляторів росту. Отримала акредитацію науково-випробувальна лабораторія «Plant clinic», створена компанією «Нертус Агро» для контролю якості насіння та боротьби з хворобами та шкідниками рослин.

ПРОДУКЦІЯ «НЕРТУС»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
НК Конді
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы