Головна Всі продукти компанії «БЕТАСІД» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «БЕТАСІД» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «БЕТАСІД»
БЕТАСІД

Головний офіс БЕТАСІД знаходиться в штаті Міннесота, США. Компанія займається виведенням високопродуктивних гібридів для північноамериканського ринку вже більше 40 років. За цей час вони затвердили нові стандарти селекції цукрових буряків, завдяки оптимальному поєднанню стійкості до хвороб і високої врожайності наших гібридів.

Результатом успішної роботи є те, що компанія БЕТАСІД вже більше десяти років є лідером на ринку насіння цукрових буряків Північної Америки. Ми покладаємося на свій професійний досвід і займаємося виведенням високопродуктивних гібридів, придатних для вирощування і в інших регіонах в усьому світі.

Зараз БЕТАСІД є постачальником насіння цукрових буряків також і на європейський ринок. Досягнувши успіху в США, компанія БЕТАСІД вийшла на ринки Англії, Італії, Франції та Іспанії, і сьогодні активно розвивається на ринках інших європейських країн. Європейський офіс компанії знаходиться в Німеччині, у м. Франкфурт-на-Майні. 

Клімат, грунти і умови вирощування цукрових буряків України і деяких регіонів США дуже схожі, що додає компанії БЕТАСІД впевненості у тому, що її гібриди відмінно підходять для вирощування в Україні. Бетасід - це серйозна компетенція для умов України і для Вашого господарства! Довіртеся американського досвіду і зробіть ставку на високу врожайність і цукристість в комбінації зі стійкістю до основних захворювань цукрових буряків!

ПРОДУКЦІЯ «БЕТАСІД»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Лембке
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco