Головна Всі продукти компанії «Farmet» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «Farmet»
Farmet
farmet.cz Каталог продуктів
Компанія Farmet - це чеська компанія, яка динамічно розвивається та спеціалізується на розробці, виробництві, продажі й обслуговуванні сільськогосподарської техніки для обробки ґрунтів та посіву.
Власні продукти і технології виникають в тісній співпраці з кінцевими споживачами, науково-дослідними інститутами та університетами. Продукти з торговою маркою „Farmet“ визначаються унікальними технічними рішеннями, деякі з яких - запатентовані. Метою подальшого розвитку є не тільки підвищення якості і доданої вартості власної продукції, але також поліпшення технології виробництва, продуктивності, безпеки під час роботи і охорони навколишнього середовища. Вже на сьогодні продукція „Farmet“ досягає якості, стандартної для західноєвропейських ринків і є цілком конкурентоспроможною у порівнянні з престижними західноєвропейськими брендами.
ПРОДУКЦІЯ «Farmet»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Лембке
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы