Головна Всі продукти компанії «HARDI» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог сільгосп техніки Всі продукти компанії «HARDI» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «HARDI»
HARDI
hardi.ua Каталог продуктів
Компанія HARDI ваш провідний партнер і один зі світових лідерів у виробництві обладнання у галузі захисту рослин. Піклуючись про покупців Hardi, використовуючи іновації - проектує, виготовляє і поставляє високоякісну продукцію. 
 
Більше мільйона фермерів у всьому світі використовують оприскувачі Hardi для захисту свого врожаю. Діапазон продукції фірми Hardi в усьому світі дуже широкий, він представляє собою самохідні, причіпні і ручні оприскувачі, які працють цілодобово у сільському господарстві (поля, фруктові сади, виноградники).
 
HARDI була заснована більше 50 років тому і завдяки багатолітній історії розвитку, компанія знаходиться на вершині технрологічної надійності, продуктивності і економічності.
ПРОДУКЦІЯ «HARDI»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Декальб ДКС 4590
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd