Головна Всі продукти компанії «СИНГЕНТА УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «СИНГЕНТА УКРАЇНА»
СИНГЕНТА УКРАЇНА
syngenta.com Каталог продуктів

Syngenta (Сингента) — це одна з провідних компаній світу, в якій працює більш як 25 тисяч фахівців у понад 90 країнах задля досягнення однієї мети: розкрити потенціалу рослини. Завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням та зобов’язанням перед клієнтами, допомагають збільшувати врожайність сільськогосподарських культур, захищати навколишнє середовище та покращувати здоров’я і якість життя.

Метою ТОВ «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень, що задовольняють потреби українських аграріїв, та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні переробні компанії. «Сингенту» вирізняють високоякісна продукція, гнучкість та інтегрований підхід до вирішення проблем та використання переваг сільського господарства України. Щороку компанія інвестує у наукові розробки мільйони доларів. Портфоліо ТОВ «Сингента» налічує більш, як 50 препаратів.

Адреса: 03680, м. Київ,вул. Козацька, 120/4.

Тел.: +38 044 494 17 71.

ПРОДУКЦІЯ «СИНГЕНТА УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
фалькон
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы