Головна Всі продукти компанії «РОДОНІТ» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «РОДОНІТ»
РОДОНІТ
rodonit.prom.ua

Вітчизняна компанія «Родоніт» займається оптовими поставками добрив, кормових добавок, захисних сіток, а також біологічних препаратів російського виробництва «Лігногумат» і «Альбіт».

Приватне підприємство «Родоніт» було засновано в кінці 90-х років і займалось різними видами діяльності. В останні роки компанія зосередилася на поставках в Україну декількох видів добрив, стимуляторів росту, кормових добавок для тваринництва, захисних сіток та іншої продукції для аграрної галузі.

Фірма «Родоніт» за роки роботи на українському ринку створила розгалужену дилерську мережу, що дозволяє пропонувати високоякісну і затребувану продукцію в більшості областей України.

Адреса:  м. Київ, вул., Чавдар 1, офіс 8.

Тел.: +38 096 386-11-24

 

ПРОДУКЦІЯ «РОДОНІТ»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd