Головна Всі продукти компанії «ПІОНЕР НАСІННЯ УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «ПІОНЕР НАСІННЯ УКРАЇНА»
ПІОНЕР НАСІННЯ УКРАЇНА
pioneer.com Каталог продуктів

Компанія «Піонер Хай-Бред» є частиною компанії DuPont (штаб-квартира розташована в м. Де-Мойн, штат Айова), - світовий лідер в розробці та постачанні передової генетики рослин, забезпечує сільгоспвиробників високоякісним насінням у більш як 90 країнах світу.

Компанія «Піонер» надає сільгоспвиробникам агрономічну підтримку та технологічний супровід для того, щоб допомогти їм збільшити свою продуктивність та прибутковість; прагне розвивати системи стабільного ведення сільського господарства у всьому світі. Компанія «Піонер» реалізує в Україні гібридне насіння кукурудзи, соняшнику, олійного ріпаку та зернового сорго, а також інокулянти для силосування.

Компанія DuPont - наукова компанія, яка постачає новітню продукцію та надає технологічний супровід. Заснована в 1802 році, компанія DuPont пропонує наукові рішення для покрашення та створення більш безпечного, здоровішого життя для людей у всьому світі.

Адреса: 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30а.

Тел.: +38 (044) 496 3007.

ПРОДУКЦІЯ «ПІОНЕР НАСІННЯ УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
фалькон
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы