Головна Всі продукти компанії «АВГУСТ УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «АВГУСТ УКРАЇНА»
АВГУСТ УКРАЇНА
ua.avgust.com Каталог продуктів

Міжнародна компанія «Август» з’явилась на ринку засобів захисту рослин України з відкриттям дочірнього підприємства у 2003 році. З того часу ТОВ «Август-Україна» стало одним із провідних постачальників пестицидів та, за результатами останніх п’яти сезонів, входить у п’ятірку найбільших. Препарати компанії «Август» застосовують на значній частині площ посівів цукрового буряку, сої, ріпаку, зернових, кукурудзи, і з кожним роком прослідковується тенденція їх збільшення. Щороку реєструють нові препарати «Августа», що відзначаються довершеною якістю та високою ефективністю.

Довершена якість та технологічність препаратів компанії «Август» стали запорукою досягнутих високих результатів на такому щільному конкурентному ринку засобів захисту рослин України за такий короткий період часу, а регіональна служба ТОВ «Август-Україна» має репутацію однієї з найбільш ефективних та професійних у галузі. Агрономи сільськогосподарських підприємств відгукуються про регіональних менеджерів ТОВ «Август-Україна», як про кращих фахівців з технологічного супроводу.

Адреса: 04071, м.Київ, вул. Воздвиженська, 42.

Тел.: +38 044 290 89 05, +38 044 290 89 06.

ПРОДУКЦІЯ «АВГУСТ УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Pioneer PR39B76
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы