Головна Всі продукти компанії «НУФАРМ УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «НУФАРМ УКРАЇНА»
НУФАРМ УКРАЇНА
nufarm.com Каталог продуктів

Нуфарм (Nufarm) – один з основних постачальників препаратів, що застосовуються для захисту рослин у сільському, парковому і лісовому господарствах. Диверсифікований ряд продуктів компанії включає гербіциди, інсектициди, фунгіциди, регулятори росту рослин та препарати для протруювання насіння, які успішно представлені у всьому світі.

Компанія Нуфарм також є світовим лідером у виробництві «фенокси» гербіцидів, окрім цього «Нуфарм» займає 2 місце у світовому виробництві гліфосатів та входить у п’ятірку найбільших виробників мідь-вмісних продуктів.

Пропонуючи свою продукцію у більше, ніж 100 країнах світу, Нуфарм є власником понад 2100 реєстрацій. Широкий асортимент препаратів для сільського господарства виробляється на заводах Австралії, Нової Зеландії, Азії, Європи та Північної і Південної Америки. Це дає можливість споживачу бути цілком впевненому у якості препаратів та у кінцевому результаті!

Персонал компанії налічує більше, ніж 3400 працівників у всьому світі, кожен з яких робить важливий внесок у створення іміджу компанії, досягти якого вдається лише завдяки інноваційним підходам та висококваліфікованій технічній підтримці.

Незалежно від кон’юнктури ринку та специфіки продукту, компанія та її партнери надають клієнтам продукцію та послуги за цінами, які сприяють ефективному розвитку бізнесу.

В Україні «Нуфарм» представлена з 1996 року, а з кінця 2009 року здійснює свою діяльність через дочірнє підприємство ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА».

Адреса: 03680, м. Київ, вул. М. Грінченка, 4, Бізнес-центр «Горізонт Парк».

Тел.: +38 (044) 495 53 60.

ПРОДУКЦІЯ «НУФАРМ УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СИ Ласкала
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd