Головна Всі продукти компанії «КВС УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «КВС УКРАЇНА»
КВС УКРАЇНА
kws.ua Каталог продуктів

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. 

Компанія КВС-УКРАЇНА понад 20 років веде свою діяльність в Україні, постачаючи українським товаровиробникам високоякісне насіння сільськогосподарських культур німецької якості. 

На ринок України надходить оригінальне насіння цукрових буряків компанії KWS, вирощене в південній Франції та північній Італії. Це регіони з найбільш сприятливим мікрокліматом, що забезпечує найкращі якісні характеристики насіння. Подальша доробка, протруєння та дражування насіння здійснюється на заводі KWS у м.Айнбек (Німеччина). Високий рівень автоматизації та виробничі "ноу-хау" компанії KWS, впроваджені на цьому заводі, дозволяють йому одному забезпечувати насінням цукрових буряків KWS всі європейські країни.

Переважна частина насіння гібридів кукурудзи, соняшнику та жита розмножується та доробляється в Україні, в тому числі (у випадку з кукурудзою) – на власній лінії ТОВ "КВС-УКРАЇНА" під суворим контролем спеціалістів нашої компанії. Для вирощування гібридів використовується лише оригінальне насіння батьківських компонентів, імпортованих з Німеччини.

Адреса: м. Київ, 01042, бульвар Дружби Народів, 19.  

Тел.: +38 044 586 52 14.

ПРОДУКЦІЯ «КВС УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Ранцевий обприскувач HARDI BP20
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd