Головна Всі продукти компанії «ДЮПОН УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «ДЮПОН УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «ДЮПОН УКРАЇНА»
ДЮПОН УКРАЇНА
Каталог продуктів

Дюпон (DuPont) - є однією з найбільших у світі наукових та індустріальних транснаціональних корпорацій, займає провідне положення у виробництві хімікатів спеціального призначення та інших наукомістких напрямках. Дюпон пропонує споживачам широкий асортимент інноваційних товарів та послуг для різноманітних областей застосування, зокрема для сільського господарства.

Компанія Дюпон використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають поліпшити якість життя, зробити його більш здоровим для людей в усьому світі. Щорічно компанія інвестує в наукові розробки більше 1 мільярда доларів. Продукція Дюпон стала законодавцем світових стандартів практично у всіх галузях промисловості. Продукція даного напрямку користується високим попитом з боку найбільших промислових підприємств України та світу.

Адреса: вул. Спаська, 30а, м. Київ, 04070, Бізнес-центр "Поділ-Плаза".

Тел.: +380 44 498 90 00.

ПРОДУКЦІЯ «ДЮПОН УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Pioneer P64LE25
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.