Головна Всі продукти компанії «ДЮПОН УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «ДЮПОН УКРАЇНА»
ДЮПОН УКРАЇНА
dupont.ua Каталог продуктів

Дюпон (DuPont) - є однією з найбільших у світі наукових та індустріальних транснаціональних корпорацій, займає провідне положення у виробництві хімікатів спеціального призначення та інших наукомістких напрямках. Дюпон пропонує споживачам широкий асортимент інноваційних товарів та послуг для різноманітних областей застосування, зокрема для сільського господарства.

Компанія Дюпон використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають поліпшити якість життя, зробити його більш здоровим для людей в усьому світі. Щорічно компанія інвестує в наукові розробки більше 1 мільярда доларів. Продукція Дюпон стала законодавцем світових стандартів практично у всіх галузях промисловості. Продукція даного напрямку користується високим попитом з боку найбільших промислових підприємств України та світу.

Адреса: вул. Спаська, 30а, м. Київ, 04070, Бізнес-центр "Поділ-Плаза".

Тел.: +380 44 498 90 00.

ПРОДУКЦІЯ «ДЮПОН УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Примекстра TZ Голд
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd