Головна Всі продукти компанії «ДЕКАЛБ» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «ДЕКАЛБ»
ДЕКАЛБ
dekalb.ua Каталог продуктів

Максимальна ефективність досліджень компанії Монсанто, що проводяться на основі втілення в повсякденну практику найновіших та найінноваційніших технологій селекції та вирощування найкращих гібридів рослин для кожного господарства, надає можливість і надалі працювати над підвищенням врожайності, ефективності виробництва та однорідності показників продуктивності гібридів у ще менш сприятливих природних умовах.

Найширший асортимент нової продукції та технологій для всіх регіонів забезпечує підвищення Врожайності, Однорідності, Якості та Прибутковості для фермерів завдяки абсолютній відданості компанії Монсанто – а також бренду ДЕКАЛБ - світовому сільському господарству.

Бачення бренду ДЕКАЛБ полягає в подальшому забезпеченні господарств і фермерів інноваційними рішеннями з селекції гібридів таким чином, щоб фермери, які вирощують насіння ДЕКАЛБ, були впевненими в продуктивності та однорідності кожного зернятка, що сприяє досягненню оптимальних показників роботи господарства.

Інновації під брендом ДЕКАЛБ – це стабільне джерело комплексних рішень, що дозволяють оптимізувати роботу фермерів над досягненням успішних результаті.

Адреса: 03680, м. Київ, вул. Радіщева, 10/14 корп.Б, этаж 7.

Тел.: +38 (044) 490 75 75, +38 (044) 490 01 45.

ПРОДУКЦІЯ «ДЕКАЛБ»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Майстер Пауер
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы