Головна Всі продукти компанії «ДОУ АГРОСАЙЕНСІС» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «ДОУ АГРОСАЙЕНСІС»
ДОУ АГРОСАЙЕНСІС
dowseeds.eu

Dow AgroSciences  (Доу АгроСайенсіс)  - одна з найбільших у світі хімічних компаній, пропонує замовникам дійсно великий асортимент сільськогосподарської продукції для різнобічного використання і згідно індивідуальних вимог  клієнта. Компанія входить у десятку провідних світових компаній – виробників засобів захисту рослин. До складу компанії також входять підрозділи, які створюють високоврожайні, стійкі до хвороб, шкідників та стресових ситуацій сорти та гібриди сільськогосподарських культур.

Маючи потужний науково-виробничий потенціал створення, виробництва та продажу засобів захисту рослин, компанія Dow AgroSciences пропонує комплексні технології боротьби з бур’янами, шкідниками та хворобами багатьох сільськогосподарських культур, зокрема зернових, кукурудзи, цукрових буряків, ріпаку, льону, соняшнику, овочевих, плодових, виноградників та інших.

Адреса:  01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська 9/2, офіс 72.

ПРОДУКЦІЯ «ДОУ АГРОСАЙЕНСІС»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
НК Бріо
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы