Новий фунгіцид контактно-системної дії проти мілдью винограду.

Діюча речовина: флуопіколід, 50 г/кг, пропінеб, 650 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

Властивості:

Пасадобль — новий контактно-системний фунгіцид, який містить дві діючі речовини з різними механізмами дії. 

Флуопіколід відноситься до нового хімічного класу і володіє винятковим механізмом дії з відсутньою перехресною резистентністю до інших Ооміцетових фунгіцидів. Флуопіколід забезпечує високий рівень захисної дії з антиспорулянтним та лікувальним потенціалом. Розподілення в рослині відбувається системно, через ксилему (акропетально), також проявляє відмінну трансламінарну активність — перерозподіл крізь листкову пластину на протилежний бік, максимально забезпечуючи краще покриття та захист. 

Флуопіколід починає діяти одразу після потрапляння на поверхню рослини. Проявляє швидку та унікальну дію на зооспори: за личині секунди зооспори припиняють рух, за декілька хвилин гинуть — набухають та «вибухають». Якщо зараження рослини вже відбулося, блокується подальший розвиток міцелію.

В додаток до речовини системної дії — флуопіколіду — препаративна форма містить також діючу речовину контактної дії — пропінеб, який блокує проростання спор, завдяки різнобічній дії на метаболізм патогена (блокує: дихальний ланцюг на декількох етапах й метаболізм вуглеводів і білків в мембранах клітин), забезпечує високу ефективність та унеможливлює розвиток резистентності. Діюча речовина характеризується дуже дрібними частками, що забезпечує відмінне розподілення та адгезію з поверхнею листка. Крім того, пропінеб містить у своєму складі легкодоступний та важливый для рослини мікроелемент цинк (Zn), що забезпечує одночасне підживлення. Обробка препаратом Пасадобль забезпечує додаткове внесення 365 г цинку на 1 га.  Пасадобль проявляє високу ефективність проти супутніх збудників хвороб винограду: ескоріозу (чорної плямистості) та чорної гнилі.

ЗАСТОСУВАННЯ

ВИНОГРАД 

Мілдью - 1,5–2,0 кг/га 
Максимальна кратність обробок – 3. 
Строк від останньої обробки до збирання урожаю — 50 днів.

ПЕРЕВАГИ

  • Найкращий продукт в застосуванні на початку сезону проти мілдью.
  • Довготривалий захист.
  • Поєднання контактної та системної дії.
  • Профілактична, лікувальна та антиспрорулянтна дія.
  • Ефективний також проти ескоріозу (чорної плямистості) та чорної гнилі винограду.
  • Новий механізм дії на патоген.

Сумісність:

Пасадобль сумісний з багатьма іншими інсектицидами та фунгіцидами наступних препаративних форм: водорозчинний порошок (WP); вододисперсні гранули (WG); концентрат суспензії (SC).  Слід уникати змішування з препаратами, що сприяють утворенню кислого середовища: препарати, які містять фосетил-Al, мідь та азотовмісні препарати для позакореневого підживлення, що містять іони амонію (NH4+).  Також може спостерігатися несумісність з препаративними формами: концентрати суспензії, що містять олію та текучі концентрати сірки.  Перед приготуванням робочого розчину рекомендується додатково провести тест на сумісність.

Тара
5 кг
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СИ Купава
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы