Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Відкриття сезону! Спільний День поля Спектр-Агро на Байер АгроАрені у Миколаїві
Відкриття сезону! Спільний День поля Спектр-Агро на Байер АгроАрені у Миколаїві

Відкриття сезону! Спільний День поля Спектр-Агро на Байер АгроАрені у Миколаїві

03.06.2016

01.06.2016 компанії "Спектр-Агро" та "Байер" провели спільний День поля у с. Шевченково Миколаївської обл. На свято завітало більше 120 гостей з Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей.

Фахівці компаній "Спектр-Агро" та "Байер" презентували гостям системи живлення сільськогосподарських культур мікродобривами Спектрум, новинки продуктів у системах захисту рослин, нові гібриди насіння ріпаку та сільськогосподарську техніку від провідних всесвітньо відомих виробників Hardi, Farmet та Quivogne.

Гості мали змогу відпочити та посмакувати прохолоджуючими напоями у лаунж-зоні, взяти участь у розіграшах призів від обох компаній та насолодитися мегапозитивним та гумористичним виступом найхаризматичнішої команди Ліги сміху - VIP-Тернопіль!

Фотогалерея
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Моспілан Про, РК
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd