Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Клієнтські поїздки ″Спектр-Агро″ до сонячної Барселони, вересень 2018.
Клієнтські поїздки ″Спектр-Агро″ до сонячної Барселони, вересень 2018.

Клієнтські поїздки ″Спектр-Агро″ до сонячної Барселони, вересень 2018.

19.09.2018

Чудовим видався початок вересня для найкращих клієнтів і менеджерів ТОВ "Спектр-Агро". Адже компанія "Спектр-Агро" організувала одразу дві тижневі поїздки до сонячної Барселони для 50 чоловік. Одним із пунктів програми було відвідування заводу Daymsa (місто Сарагоса, провінція Арагон) з виробництва органічних добрив на основі гумінових кислот з природнього матеріалу - леонардиту, який вони видобувають у власних шахтах.

Клієнти, насолодившись відпочинком та збагатившись сонячним теплом Іспанії, повернулись у рідну Україну з новими силами для реалізації задуманих планів та підвищення рентабельності свого господарства.

Фотогалерея
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Моспілан Про, РК
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd