Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин День Поля на базі Байєр Агро Арени Південь (Миколаїв)
День Поля на базі Байєр Агро Арени Південь (Миколаїв)

День Поля на базі Байєр Агро Арени Південь (Миколаїв)

29.05.2015

29.05.2015 на Байєр Агро Арені  Південь (Миколаїв)  ТОВ «Спектр-Агро» спільно з компанією «Байєр» провели традиційний День Поля.

Не дивлячись на складні погодні умови, на даний захід завітали гості із Запорізької, Кіровоградської, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Всім присутнім було продемонстровано іновації в захисті сільськогосподарських культур, з використанням найновіших засобів захисту рослин компанії «Байєр», результати використання мікродобрив власної торгової марки ТОВ «Спектр-Агро»  - Спектрум™, переваги ґрунтообробної техніки Quivogne, машин для внесення мінеральних добрив.

Ми вдячні нашим партнерам з компанії «Байєр»  за надану можливість проведення вказаного заходу, всім присутнім та чекаємо на нові зустрічі.

Фотогалерея
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
НК Конді
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы