Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Дні поля на Байєр Агро Аренах Схід та Центр 2015 р.
Дні поля на Байєр Агро Аренах Схід та Центр 2015 р.

Дні поля на Байєр Агро Аренах Схід та Центр 2015 р.

15.06.2015

09.06.2015 та 12.06.2015 року, на Байєр Агро Арені Схід та Центр відповідно, ТОВ «Спектр-Агро» з компанією «Байєр» традиційно провели спільний День Поля.

На дані заходи завітали гості з Харківської, Луганської, Донецької, Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської та Черкаської областей.

Навіть в умовах недостатнього зволоження та складних кліматичних факторів, всім присутнім було надано можливість впевнитись у ефективності вирощування сільськогосподарських культур, з використанням найновіших засобів захисту рослин компанії «Байєр» та мікродобрив власної торгової марки ТОВ «Спектр-Агро» - Спектрум™, переваги ґрунтообробної та посівної техніки, машин для внесення мінеральних добрив Quivogne, самохідного оприскувача ALPHA EVO (Hardi), з системою повітряної підтримки TWIN FORCE.

Ми вдячні нашим партнерам з компанії «Байєр» за надану можливість проведення вказаного заходу, а також усім присутнім та чекаємо на нові зустрічі.

Фотогалерея
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
фалькон
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы