Кращий захист від дводольних бур´янів


Післясходовий контактний гербіцид проти багатьох видів дводольних бур´янів, у тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах кукурудзи та бобових культур.

Культури: 
Горох, кукурудза, соя.
Діючі речовини: 
бентазон 480 г/л.
Препаративна форма: 
розчинний концентрат.

Переваги препарату:

  • широкий спектр дії;
  • гнучкі строки застосування;
  • відсутність фітотоксичності щодо культур.

Призначення: селективний контактний гербіцид для захисту кукурудзи та бобових культур від однорічних дводольних
бу´янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА.

Характеристика діючої речовини: бентазон належить до класу похідних тіадіазинів.

Спектр дії: ефективний проти багатьох видів дводольних бур´янів.

  • До високочутливих належать: незабудка польова, празелень звичайна, гірчак березкоподібний, гірчак блідий, гірчак почечуйний, портулак (види), редька дика, жовтець польовий, шпергель польовий, гірчиця польова, зірочник середній, стрілиця (види), сухоцвіт драговинний, талабан польовий, нетреба (види), монохорія, канатник Теофраста, щириця (види), лутига (види), гикавка (види), капуста польова, грицики звичайні, волошка синя, смикавець (види), дурман звичайний, соняшник (падалиця), гібіскус трійчастий, підмаренник чіпкий, ромашка (види);
  • середньочутливі: амброзія (види), лобода біла, комеліна (види), березка польова, рутка лікарська, галінсога дрібноквіткова, жовтозілля звичайне;
  • слабкочутливі: осот рожевий, жабрій звичайний, глуха кропива пурпурова, мак дикий, вероніка (види), спориш звичайний.

Механізм дії: проникає в бур´яни переважно через зелені частини, має контактну дію.

Швидкість впливу:
візуальні ознаки пригнічення бур´янів, залежно від погодних умов, проявляються через 1 - 7 днів після застосування, а їхня повна загибель настає приблизно через 10 - 14 днів.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати препарату, л/га Спосіб і строки обробки
Соя 1,5 - 3,0 Обприскування посівів у фазі 1 - 3 справжніх листків культури
Горох на зерно 2,0 - 3,0 Обприскування посівів у фазі 5 - 6 справжніх листків культури (за висоти рослин гороху 10 - 15 см) та у ранні фази розвитку бур´янів (з урахуванням сортової чутливості)
Кукурудза 2,0 - 4,0 Обприскування посівів у фазі 3 - 5 листків культури


Обробка Набобом® оптимальна, коли більшість бур´янів перебувають на ранніх стадіях розвитку (від 2 до 5 справжніх листків) та активно вегетують.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:
обробку слід проводити в сприятливу для росту рослин погоду (від 10 до 25°С). Прохолодна погода затримує прояв дії препарату. Найчутливіші культури (горох) рекомендується обприскувати в хмарну погоду, за температури нижче 20°С (наприклад пізно ввечері чи рано вранці), беручи до уваги сортову чутливість. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо очікуються нічні приморозки, а також на культурах, що перебувають у стані стресу внаслідок несприятливих погодних чи інших умов.

Приготування робочого розчину:
робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Попередньо препарат перемішують у заводській тарі. Бак обприскувача на 1/4 заповнюють водою, вливають відміряну на одну заправку кількість препарату, розчин ретельно перемішують. Потім у місткість доливають воду до повного об´єму за безперервного перемішування мішалкою.

Сумісність: Набоб® сумісний у бакових сумішах з іншими препаратами, за винятком пестицидів, що мають кислу реакцію. На сої можливі комбінації з Фабіаном®.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Тара
10 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Pioneer P0216
Copyright © 2009 — 2018 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы