Модесто Плюс

Новітній комбінований протруйник насіння ріпаку

Діюча речовина: клотіанідин 300 г/л, флуопіколід 120 г/л, флуоксастробін 90 г/л

Препаративна форма: текучий концентрат, для обробки насіння

Властивості:

ДІЯ ПРЕПАРАТУ

Препарат містить клотіанідин — надзвичайно системну та ефективну інсектицидну діючу речовину із класу неонікотиноїдів. Завдяки системним властивостям діючої речовини, інсектицид розподіляється рослиною з коренів до наземної частини. Діюча речовина поглинається кореневою системою рослини, під час її проростання клотіанідин спрямовується в листя.  При цьому інсектицид розподіляється рослиною дуже рівномірно і забезпечує тривалу дію проти шкідників. Фунгіцидні компоненти препарату — флуопіколід та флуоксастробін мають різні механізми дії та добре доповнюють один одного. Флуопіколід — фунгіцид що додає знезаражуючого ефекту проти широкого спектру збудників хвороб, а флуоксастробін — аналог стробілуринів нового покоління, з ярко вираженою системною та локально-системною активністю, що є критичним фактором для протруйників насіння.  Різні механізми дії діючих речовин препарату також знижують вірогідність виникнення резистентності.  Діючі речовини вдало поєднують одна одну в контролі мікозів та складені за сучасної формуляції текучого концентрату суспензії.

ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕКТР ДІЇ

Культура

 Об’єкт

Норма застосування (л/1 т насіння)

Ріпак

Хрестоцвітні блішки та комплекс ґрунтових шкідників сходів.  Збудники пероноспорозу, чорної ніжки, альтернаріозу, фомозу.

16,7

Соняшник

Комплекс наземних та ґрунтових шкідників сходів.  Збудники несправжньої борошнистої роси, фомозу, фомопсису.

8,0

 

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Для приготування робочого розчину Модесто Плюс розчинити водою до однорідного стану. Обсяг робочого розчину залежить від обладнання що застосовують для протруювання. Його кількості має бути достатньо щоб забезпечити рівномірність покриття препаратом насіння.  Оскільки норма застосування препарату досить висока, після протруєння насіння може бути вологим. Це може призводити до його злипання і склеювання у грудки під час зберігання. Якщо немає змоги (за браком спеціального обладнання) просушити насіння після протруєння, то рекомендується добавляти у робочий розчин тальк з розрахунку до 15 кг на 1 т насіння ріпаку.  Перед протруєнням насіннєвий матеріал має бути відповідним чином підготовлено, очищено та відсортовано. Пил, сміття та сторонні домішки можуть призвести до потрапляння препарату не на цільовий об’єкт, що може призвести до необхідності підвищення норми витрати.

ПЕРЕВАГИ

  • Відмінний захист кореневої системи і самої рослини на початкових фазах вегетації.
  • Широкий спектр контролю хвороб та шкідників.
  • Довготривалий ефект системних діючих речовин.
  • Має ростостимулюючу дію на рослину.
  • Відсутність фітотоксичності, а насіння характеризується високою схожістю.
  • Препарат розроблено для застосування на насіннєвих заводах.
Тара
5 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Pioneer PR64F66
Copyright © 2009 — 2018 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы