Крисолов, принада

Готова принада для боротьби з мишовидними гризунами на сільськогосподарських угіддях та в побуті.

Діюча речовина: бродіфакум, 0,05 г/кг
Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина
Формуляція: готова принада

Механізм дії. Дія препарату виражається в порушенні механізму згортання крові. На 3–4 день після поїдання гризуни відчувають задуху та внаслідок внутрішньої кровотечі гинуть на 4–7 день, переважно на відкритому місці.

 Характеристика та переваги:

  • Принада приваблива для гризунів. Препарат не належить до гострих отрут, не викликає тривоги у гризунів — гризуни не можуть попередити популяцію про існуючу небезпеку.
  • Репелент, що входить до складу принади, запобігає поїданню принади свійськими тваринами та людьми.
  • Зручна препаративна форма полегшує застосування принади у виробничих умовах, а також забезпечує стійкість до атмосферної вологи.
  • Висока ефективність дії (90–96 %) на всі види гризунів.

Особливості застосування препарату:

  • Сільське господарство (сільськогосподарські угіддя, у т. ч. зернові, багаторічні трави, лісосмуги та інші насадження). Пакети із засобом кладуть до кожної окремої нірки або до однієї з 2–3 близько розташованих нір. При високій заселеності —15–30 колоній/га (200–400 нір/га) — витрата препарату становить 3–4 кг/га; при низькій заселеності — до 10 колоній/га (100 нір/га) — 1,5–2 кг/га. Розкладку повторюють за необхідністю через 5–7 днів. Запобігати можливості поїдання препарату іншими тваринами та птахами.
  • Побут (об’єкти населених пунктів, у т. ч. житлові приміщення, харчові, лікувальні, навчальні та дитячі заклади). Принаду розкладають у місцях заселення гризунів — поблизу нір та на шляху їхнього пересування — у спеціальні місткості з картону, поліетилену або жерсті з метою уникнення контакту інших тварин з принадою. Принаду додають по мірі поїдання гризунами. Після припинення поїдання принад їх додавання припиняють. 

Норма витрати препарату. 
Для боротьби з мишами становить 1–2 пакети (10–20 г у нору; для боротьби зі щурами — 2–3 пакети (920–30 г у нору).

Тара
5 кг, 200 г
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СИ Купава
Copyright © 2009 — 2018 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы