Гідравлічно складуюча ротаційна борона PROSOIL
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 118-36-38
Опис Технічні характеристики Продукція QUIVOGNE
Ротаційна борона PROSOIL має дуже міцну конструкцію, ідеально виконує передпосівний обробыток грунту у всіх сферах сільського господарства, особливо підходить для роботи зі спеціальними культурами, наприклад в плодівництві, виноградарстві або овочівництві.
 
Ротаційна борона PROSOIL інтенсивно змішує і розпушує верхній шар грунту. Робоча глибина - до 15 см. Завдяки своїм робочим органам знаряддя виконує високоякісну підготовку посівного ложа.
 
PROSOIL підходить для всіх типів грунтів.
Ротаційна борона  відмінно працює як на ораному або розпушеному грунті, так і перед застосуванням мульчуючого посіву. Завдяки стабільній рамі і довгим зубам знаряддя здатне переробляти велику кількість соломи та пожнивних залишків, а також розбивати великі грудки землі.
 
Ротаційна борона PROSOIL серійно оснащена:
- Вирівнювальною планкою;
- Карданним валом із запобіжною фрикційної муфтою (також можливе оснащення 8-ми шліцьовим карданним валом для ряду російських тракторів).
                                        
Ножі, глибина роботи: 8-10 см,                Трубчатий каток 450/500 мм.  Транспортне положення
знижують силу вібрації                              Ідеально для середніх грунтів.        
 
                                                           
Грунтоущільнюючий каток 500/550 мм,                    Зубчатий каток 500/550 мм, надійний,       надійний в тому числі і на грунті з камінням.   зокрема на грунті з великою кількістю каменів.
 
 
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Pioneer PR64F66
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd