Евіто® Т
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
067 405 91 91

Системний двокомпонентний фунгіцид нового покоління з функцією підсилення фізіологічних процесів.

Діюча речовина: флуоксастробін, 180 г/л + тебуконазол, 250 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії

Переваги

  • Швидке проникнення в тканини рослин та висока трансламінарна активність;
  • Надійний та тривалий захист, гнучкість у застосуванні;
  • Підсилення фотосинтезуючої активності та азотофіксації в рослині;
  • Довготривала профілактична і лікувальна дія;
  • Ефективний контроль широкого спектру хвороб;
  • Підвищення якісних показників урожаю.

Механізм та швидкість дії

Евіто® Т
швидко проникає у покривні тканини листка та розподіляється по їх поверхні, таким чином забезпечуючи стійкість до опадів та швидку дію (біологічна ефективність проявляється через 15 хв після обробки).

Флуоксастробін – діюча речовина класу стробілуринів, яка була розроблена для швидкого проникнення, якомога повного розподілу та оптимального утримання у рослині. Флуоксастробін інгібує процес дихання клітин патогенів, блокуючи передачу електронів у мітохондрії.

Тебуконазол (діюча речовина групи триазолів) характеризується високою ефективністю, тривалим періодом захисту та системною дією. Тебуконазол інгібує біосинтез ергостиролу грибних організмів, що призводить до деметилювання та швидкого руйнування клітинних мембран збудників хвороб і зупинки їхнього розвитку.

Завдяки поєднанню дії азолів та стробілуринів Евіто® Т надійно захищає рослину від грибних хвороб, а також запобігає передчасному затуханню фізіологічних процесів рослини за рахунок інгібування процесу утворення етилену (гормону старіння) у рослині.

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ

Культура, об’єкт, що обробляється*Об’єкт, проти якого обробляєтьсяВитрати, л/гаСпосіб, час обробок, обмеженняСтрок останньої обробки (в днях до збирання врожаю)Максимальна кратність обробок
Пшениця озима, ячмінь ярий Борошниста роса, септоріоз, піренофороз, фузаріоз, види іржі 0,5-1,0 Обприскування посівів від фази кущення до початку цвітіння культури 30 2
Ріпак озимий і ярий Альтернаріоз, фомоз, склеротиніоз, пероноспороз, циліндроспоріоз 0,5-1,0 Обприскування посівів у період вегетації культури 30 2


Евіто® Т
покращує фотоасимілюючу функцію рослини та оптимізує азотний баланс, у результаті чого збільшується маса тисячі зернин. Сукупність властивостей препарату було зареєстровано у якості торгової марки Технологія Ксилем-ПроТМ.

Евіто® Т забезпечує оптимальний баланс між ліпідною та водною розчинністю для більш ефективного проникнення до кутикули листя, післядії й переміщення у рослині. Залишкові кількості препарату формують «запас» діючої речовини у тканинах, забезпечуючи ефективну дію за будь-яких умов.

Дія препарату забезпечує:

  • збільшення тривалості вегетації та часу наливання зерна;
  • стимуляція фізіологічних процесів культури, що дозволяє досягти своєї потенційної врожайності;
  • стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища та швидше відновлення.

Особливості застосування
Профілактичне обприскування рослин у період вегетації або за появи перших ознак хвороби. На всіх культурах дозволена дворазова обробка. Терміни останньої обробки – 30 днів до збирання врожаю.

Сумісність
Евіто® Т сумісний з іншими засобами захисту рослин, окрім препаратів, що мають сильну лужну або сильну кислу реакцію. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність щодо оброблюваної культури.

Тара
5 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Pioneer PR64F66
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы