Новий досходовий грунтовий гербіцид для захисту соняшника і деяких овочевих від дводольних та деяких однодольних однорічних бур’янів, у тому числі стійких до триазинової групи.

Діюча речовина: аклоніфен 600 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії

Механізм дії:

Челендж відноситься до групи дифенілетерових гербіцидів, порушує синтез хлорофілу у рослинах бур’янів. Діюча речовина аклоніфен поглинається колеоптилем, гіпокотилем та сім’ядолями, але не кореневою системою, і переміщується до меристемних тканин рослин бур’янів. Аклоніфен призводить до накопичення в рослині фітону, який інгібує синтез хлорофілу та інших фотосинтетично активних пігментів. Дія Челендж проявляється у блічінгу (знебарвленні) проростаючих та молодих рослин бур’янів. Ріст їх припиняється і через 2–3 тижні вони гинуть.

Властивості:

ЗАСТОСУВАННЯ 

Застосовують Челендж на посівах соняшника і моркви після сівби але до отримання сходів культури, цибулі — після сходів. Умовами ефективності препарату є внесення його на дрібнокомкуватий вироблений грунт, на поверхні якого утворюється захисна плівка. Заробки у ґрунт препарат не потребує! Оскільки продукт потрапляє у рослину бур’яну через гіпокотель і сім’ядолі але не через кореневу систему, розмішування з грунтом або порушення захисного екрану призводить до різкого зниження ефективності Челендж. Світло не має негативного впливу на стабільність аклоніфену. Препарат є малочутливим до вологості грунту під час внесення, але ефективна робота проявляється під час сприятливих умов для проростання бур’янів (вологий верхній шар грунту, температура +15–25 °С). Препарат слабко мігрує по профілю грунту навіть під час сильних опадів. Челендж є гарним баковим партнером для гербіцидів на основі ацетохлору, пропізахлору. При цьому діючі речовини доповнюють дію одна одної завдяки чому значно розширюється спектр контрольованих бур’янів. У сумішах рекомендовано застосовувати мінімальні зареєстровані норми як Челендж так і бакових партнерів.

СОНЯШНИК

3,0–6,0 л/га після сівби до сходів культури. Норма витрати робочого розчину 250–300 л/га.
Рекомендується рівномірне дрібно крапельне обприскування обприскування всієї площі, грунт повинен бути у дрібнокомкуватому стані. Слід уникати механічного обробітку грунту після внесення препарату.

МОРКВА

4,0 л/га, до сходів культури. Норма витрати робочого розчину 300–400 л/га.
Рекомендується рівномірне дрібно кра- пельне обприскування обприскування всієї площі, ґрунт повинен бути у дрібнокомкуватому стані. Слід уникати механічного обробітку ґрунту після внесення препарату.

ЦИБУЛЯ

0,5 л/га . Після сходів культури. Норма витрати робочого розчину 200–300 л/га.
Фаза розвитку культури — 12–14 ВВСН.
Кількість обробок — 2 з інтервалом 10–14 днів.
 

СПЕКТР ДІЇ 

Щириця види

Просо куряче види

Грицики звичайні

Вівсюг звичайний

Лобода види

Мишій види

Мак дикий

Амброзія полинолиста

Редька дика

Ромашка види

Зірочник середній

Гірчак види

Гірчиця дика

Падалиця ріпаку

Канатник теофраста

Талабан польовий

Підмареннки чіпкий

Кучерявець софії

ПЕРЕВАГИ

  • Контроль проблемних бур’янів, у т.ч. стійких до триазинів: види лободи, види гірчаків, види щириці, хрестоцвіті.
  • Селективний до культури – низька загроза фітотоксичності.
  • Низький ризик промивання у ґрунт.
  • Новий механізм дії на бур’яни.
Тара
5 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Примекстра TZ Голд
Copyright © 2009 — 2018 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы