АМІНОКАТ 30
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
067 405 91 91

Добриво-антистресант зі стимулюючим ефектом

Виробник: Atlantica Agricola (Іспанія)
Фізичний стан: рідке, водний розчин

Застосування: позакореневе підживлення;
можливе  застосування у системах крапельного поливу для кореневого підживлення культурних рослин. 
Застосовується на польових, овочевих, плодових (за винятком культури сливи) та на декоративних культурах. 

«Амінокат 30» має високий вміст амінокислот (30%) рослинного походження, збалансований хімічний склад та високі фізико-хімічні властивості. 

Фізико-хімічні та фізичні властивості «Аміноката 30»

Назва елемента Вміст, %
Вільні амінокислоти, у т.ч.: 30
         Глютамінова кислота 15,63
         Лізин 2,73
         Гліцин 2,85
Органічна речовина 18
Азот загальний (N) 3
Фосфор загальний (Р2О5) 1
Калій загальний (К2О) 1
рН 4-4,5
Питома щільність, кг/л 1,11
 
 
ШВИДКА ДОПОМОГА КУЛЬТУРНИМ РОСЛИНАМ

За рахунок легкодоступних амінокислот альфа-ряду «Амінокат 30» дуже швидко:

  • відновлює життєдіяльність культур після стресів (посухи, спеки, низьких температур, надмірного пестицидного навантаження, фізичних пошкоджень, градобою);
  • активує фізіолого-біохімічні та продуційні процеси;
  • сприяє підвищенню ефективності мінеральних добрив за комбінованого їх застосування завдяки кращому проникненню мінеральної поживи через продихи;
  • стимулює ріст та розвиток культур тасприяє дозріванню;
  • поліпшує синтез білків, вуглеводів та фітогормонів культур;
  • підвищує врожайність та поліпшує якість товарної продукції культур.

У період вегетації культурні рослини завжди піддаються впливу різного роду стресів – несприятливого температурного та водного режимів, пестицидному навантаженню, різного роду хворобам, дефіциту біогенних елементів, ущільненню, засоленню, затопленню ґрунтів, градобою, механічним пошкодженням тощо. Це призводить до призупинення росту й розвитку культур і, як наслідок, до зниження врожайності, погіршення її якості, товарності, а інколи й до їх загибелі.

Чинники, що викликають стрес у культурних рослин

З метою підвищення стійкості культур до стресів, рекомендується застосовувати добриво-антистресант «Амінокат 30»

 Вплив "Амінокату 30" на культурні рослини 

Фізіологічне та біохімічне значення «Аміноката 30» полягає в тому, що він приймає участь в формуванні протеїнів (білків). Як відомо, процес синтезу білків у культурних рослин не можливий без попереднього утворення амінокислот. Білки є ключем, що контролюють значну частину біохімічних реакцій. 

Амінокислоти синтезуються із базових елементів (органічних кислот і сполук азоту). Культурами на цей синтез витрачається величезна кількість енергії. Встановлено, що за стресів культури призупиняють синтез амінокислот, білків. Це призводить до призупинення їх росту й розвитку та зниження врожайності. 

Застосування «Аміноката 30» дозволяє отримати вже готові активні амінокислоти альфа (£) ряду, і на їх синтез культурам не потребується витрачати енергію. Водночас, за підживлення культур «Амінокатом 30» активізується їх обмін, проявляється біостимулюючий ефект. Це дозволяє дуже швидко виходити зі стресів та витрачати енергію на продуційні процеси, тобто, забезпечувати високу продуктивність. 


Сумісність: комбінується в одному робочому розчині з гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами. Перед застосуванням рекомендується проводити тестування на прояв фітотоксичності на культурах та випадання осаду в робочому розчині.
Спеціалісти компанії «Atlantica Agricolа» відмічають, що «Амінокат 30» підсилює на 20-30% дію засобів захисту рослин та позакореневих добрив за їх комбінованого застосування.

Застереження: не застосовувати з препаратами, до складу яких входять мідь (Cu), сірка (S), мінеральні оливи та з тими, що мають сильну лужну реакцію (рН понад 8).

Тара
1 л, 5 л, 25 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Моспілан Про, РК
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы