Підсилювач активності гербіцидів

Ад´ювант (поверхнево-активна речовина) для застосування в сумішах з гербіцидами задля збільшення їхньої ефективності.

Діючі речовини: 
етоксилат ізодецилового спирту 900 г/л
Препаративна форма: 
рідина.

Переваги препарату:

  • краще утримання крапель робочого розчину гербіцидів на поверхні листя бур´янів;
  • краще розтікання крапель робочої рідини по поверхні листя;
  • збільшення в декілька разів площі покриття робочим розчином поверхні листків;
  • збільшення ступеня проникнення діючої речовини гербіцидів у листки бур´янів;
  • досягнення вищої ефективності гербіцидів у боротьбіз бур´янами, листя яких вкрите воском або густо опушене;
  • підвищення стійкості гербіцидів до дощу;
  • забезпечення високої дисперсності та стабільності робочого розчину гербіцидів.

Призначення: ад´ювант, неіоногенна поверхнево-активна речовина. Застосовують разом з гербіцидами (або іншими пестицидами).

Гербіциди, залежно від механізму дії, впливають на різні процеси метаболізму бур´янів. Для ефективної дії вони мають подолати захисні бар´єри рослинного покриву та проникнути до об´єкта своєї дії. У процесі обприскування рослин гербіцидами до об´єктів дії доходить, як правило, 30% діючої речовини. Однак цей показник можна значно покращити за допомогою додавання в робочий розчин спеціальних речовин - ад´ювантів, які є одними з багатьох видів поверхнево-активних речовин (ПАР). ПАР - це хімічні сполуки, що зменшують поверхневий натяг на межі розподілу двох середовищ, збільшуючи таким чином площу контакту препарату з листковою пластиною. Ад´юванти, окрім того, ще є і модифікаторами біологічної активності діючих речовин. З-поміж модифікаторів виокремлюється особлива група так званих активаторів, до якої належить і ад´ювант Ад´ю™. Додавання Ад´ю™ до робочого розчину гербіцидів дає змогу досягти вищої ефективності в боротьбі з бур´янами, особливо за несприятливих умов.

Механізм дії:
Ад´ю™ знижує поверхневий натяг робочого розчину гербіцидів, тому його краплі менше скочуються з листків, добре на них утримуються та краще розтікаються їхньою поверхнею, а площа кожної краплі збільшується у декілька разів. Відповідно зростає загальна площа покриття поверхні листя розчином гербіциду. Завдяки особливій хімічній структурі Ад´ю™ підвищує ступінь проникнення діючої речовини в листя. Відбувається це з декількох причин. З одного боку, ад´ювант покращує змочувальну здатність робочого розчину, що допомагає діючій речовині гербіциду швидше переборювати бар´єр у вигляді епікутикулярного воску на поверхні листя. З іншого боку, підсилюється поглинання діючої речовини, таким чином в листки бур´янів проникає більша її кількість. У результаті цього проникна здатність гербіциду збільшується, що дає змогу особливо ефективно знищувати бур´яни, листя яких у суху спекотну погоду вкривається восковим нальотом (лобода, полин, щириця, гірчак, молочай) або має густе опушення (осот, чистець, татарник, вероніка). Більш ефективною стає боротьба з частково перерослими бур´янами. За додавання Ад´ю™ в робочий розчин гербіциду значно підвищується стійкість останнього до дощу. Окрім того, використання Ад´ю™ з гербіцидом зменшує ступінь випаровування препарату з листкової поверхні. Ад´ю™ забезпечує високу дисперсність та стабільність робочого розчину гербіциду.

Рекомендації щодо застосування:
використовують разом із пестицидами для підвищення їхньої ефективності. Норма витрати Ад´ю - 0,2 л/га за витрати робочого розчину гербіциду 200 л/га. Наприклад, під час застосування на кукурудзі (окрім кукурудзи на олію) Ад´ю™, 0,2 л/га, в сумішах з гербіцидом Дублон® Голд, 50 - 70 г/га обприскування посівів проводять у фазу 2 - 6 листків культури, за висоти пирію повзучого 10 - 15 см, у фазу 1 - 4 листків однорічних дводольних і злакових бур´янів. За використання на посівах сої суміші Ад´ю™, 0,2 л/га, з гербіцидом Фабіан®, 80 - 100 г/га, обприскування посівів проводять у ранні фази росту бур´янів незалежно від фази розвитку культури.

Приготування робочого розчину:
під час приготування робочого розчину гербіциду ад´ювант Ад´ю™ слід вливати в бак обприскувача в останню чергу, інакше через піноутворення при його додаванні частина розчину може вилитись з бака обприскувача.

Сумісність:
можна застосовувати з гербіцидами в формі гранул, що диспергуються у воді та розчинних гранул (сульфонілсечовини, імідазоліни, піридинкарбонові кислоти та ін.) для підвищення їхньої біологічної ефективності.

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы