Інноваційний інсектицид для захисту зерна у період зберігання.

Діюча речовина: дельтаметрин, 6 г/л, піпероніл бутоксид, 54 г/л

Препаративна форма: УР (готова до використання рідина для ультрамалооб’ємного внесення). Розчинник: ефір ріпакової олії.

Властивості:

K-Обіоль ULV6 – сучасна піретроїдна формуляція, інсектицид контактно-кишкової дії, призначений для захисту зернових запасів проти широкого спектра шкідників, зокрема: зернових довгоносиків (Sitophilus oryzae, S. zeamaіs, S. granarius), зернового шашелю (Rhizopertha dominica), малого борошняного хрущака (T. castaneum), суринамського борошноїда (Oryzaephilus surinamincis), зернової молі (Sitotroga cerealla) та інших шкідників, що завдають значної шкоди збіжжю у період зберігання.

ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУЛЯЦІЇ

Дельтаметрин — активний проти широкого ряду шкідників запасів. Фото- та термостабільний, майже без запаху. Піпероніл бутоксид створений із сасафрасової олії, екстрагованої з кори бразильської пальми. Завдяки синергізму піпероніл бутоксиду, підсилюється активність діючої речовини, що важливо для уникнення розвитку резистентності шкідників до даного препарату. Наявність розчинника на рослинній основі — ефіру ріпакової олії — забезпечує краще прилипання інсектициду до зерна і суттєво знижує запиленість під час роботи із зерном.

ЗАСТОСУВАННЯ

K-Обіоль ULV6 — готова до використання препаративна форма з профілактичною та лікувальною інсектицидною дією. Препарат застосовують методом дрібнодисперсного розпилення за допомогою спеціальної розпилювальної техніки — аерозольних генераторів, форсунки яких вмонтовуються на норіях елеваторів чи закритих транспортерних лініях.

НОРМИ ВИТРАТИ

Застосування рекомендованих норм витрати препарату забезпечує захист зерна впродовж 6–12 місяців.

Об’єкт, що обробляють

Об’єкт, проти якого обробляють

Норма витрати

Спосіб застосування

Зернові

Шкідники запасів

0,042–0,084 л/т

Пряма обробка 

ПЕРЕВАГИ

  • Готова до використання препаративна форма.
  • Ефективний проти широкого спектра шкідників запасів, включаючи стійких до органофосфорних препаратів.
  • Попереджує розвиток резистентності.
  • Гарантований довготривалий захист зернових.
  • Відсутній негативний вплив на схожість насіння.
  • Інноваційна технологія застосування.
Тара
15 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Майстер Пауер
Copyright © 2009 — 2018 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы